Adam Hall Group na ISE 2024 w Barcelonie

Adam Hall Group na ISE 2024 w Barcelonie

18 stycznia 2024, 10:00
autor: Marek Korbecki
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Jeśli producent sprzętu estradowego chce się pochwalić swoimi nowymi produktami, do wyboru ma nie tylko targi NAMM. Równie istotny jest udział w takich eventach jak Integrated Systems Europe, w skrócie ISE. Ale trzeba się sprężać, albowiem te dwie imprezy w 2024 roku dzielą zaledwie dwa dni i kilka tysięcy kilometrów. Ta branżowa impreza jest organizowana już od 20 lat i co roku gromadzi czołowych wytwórców różnego rodzaju urządzeń nagłośnieniowych, oświetleniowych, instalacyjnych itd., wbrew nazwie nie tylko z Europy. Stałym bywalcem pośród nich jest Adam Hall Group, reprezentowana m.in. przez Adam Hall Integrated Systems oraz – w ramach tegorocznej edycji po raz pierwszy na odrębnym standzie - Cameo, samodzielną markę oświetleniową.

 

[img:4]

 

Jeśli chodzi o dział Integrated Systems, prezentować będzie przede wszystkim elementy systemu TICA. Jest to system instalacyjny, który można dostosować zarówno pod względem skali, jak i funkcjonalności do potrzeb danej placówki – od prostej instalacji lokalnej po bardzo rozbudowaną rozproszoną. Rodzina TICA obejmuje bowiem urządzenia rozmaitego typu. Mamy tu cztery modele wzmacniaczy, od jedno- po czterokanałowe. Mogą one być wyposażone w porty Dante, a także złącza HDMI.

 

[img:5]

 

Drugą grupę stanowią konwertery, a właściwie interfejsy Dante – DIO04, DIO22 oraz DIO44. Dzięki nim instalację zbudowaną w oparciu o system TICA można skomunikować z siecią cyfrową.

W rodzinie TICA znajdziemy także dwutorowy wzmacniacz słuchawkowy. Dzięki możliwości łączenia łańcuchowego, można zapewnić odsłuch dla większej liczby odbiorców. Natomiast media player RSMP pozwala „wpuszczać” do systemu – także wedle wyznaczonego harmonogramu - różnego typu treści strumieniowe czy komunikaty, wykorzystując funkcję Airplay oraz technologię DLNA.

 

[img:6]

 

OK, nie ma sensu opisywać tu wszystkiego, co obejmuje rodzina TICA, bo te informacje można znaleźć choćby na witrynie producenta, a ci, którzy wybiorą się do Barcelony, będą mogli to obejrzeć na stanowisku Adam Hall Integrated Systems. Trzeba jednak wspomnieć jeszcze o tym, że podczas ISE przedstawiona zostanie nowa wersja oprogramowania QUESTRA 1.2. Służy ono do projektowania i zarządzania instalacjami sieciowymi LD Systems. QUESTRA zapewnia dostęp do wszystkich funkcji DSP każdego dźwiękowego urządzenia instalacyjnego LD Systems. W ten sposób daje możliwość skonfigurowania sieci audio o dowolnej wielkości, a także zarządzania i sterowania wszystkimi pracującymi w niej urządzeniami z poziomu jednej wspólnej aplikacji. Oprogramowanie zawiera też wszechstronny edytor do tworzenia niestandardowych interfejsów użytkownika, które mogą być obsługiwane za pośrednictwem komputera z systemem Windows lub dowolnego urządzenia mobilnego z Androidem bądź iOS-em.

Co zaś tyczy się wspomnianej marki Cameo, to wiadomo, że na osobnym stanowisku będzie ona prezentowała swoje nowe propozycje na rok produktowy 2024.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]
 
Interfejsy sieciowe Dante, AVB, AES67 Interfejsy audio Multimedia

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Studio

Lepszego brzmienia nigdy dość - Bettermaker VSPE
Więcej wiadomości