Sennheiser IE 100 PRO - Słuchawki dla profesjonalistów

Sennheiser IE 100 PRO - Słuchawki dla profesjonalistów

11 marca 2021, 12:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO. Model IE 100 PRO został stworzony z myślą o osobach pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką. Z kolei IE 100 PRO Wireless, dzięki modułowi Bluetooth, którego można używać zamiennie z kablem, oferują najwyższej klasy dźwięk monitorów ze sceny studyjnej w wersji bezprzewodowej. Interfejs Bluetooth ma wbudowany mikrofon, pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi i multimediami, zaś akumulator starcza nawet na 10 godzin pracy.

 

Wierny odsłuch studyjny i rozkosz ze słuchania muzyki

Słuchawki IE 100 PRO są następcą modelu IE 40 PRO, oferującym naturalne, ciepłe i niezwykle wierne brzmienie, które pozwoli uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem oraz wyższą jakość tworzonej muzyki.

 

[img:2]

 

Dzięki dołączonym w komplecie adapterom dousznym z silikonu oraz z pianki z pamięcią kształtu, słuchawki te pasują idealnie do przewodu słuchowego. Kompaktowy rozmiar słuchawek również zwiększa komfort użytkowania. Z kolei wzmocniony zaczep na ucho i odłączany kabel słuchawkowy, ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem, gwarantują niezawodność podczas występów. Do słuchawek dołączono również sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym oraz z przezroczystego tworzywa.

 

Wybierając słuchawki bezprzewodowe IE 100 PRO Wireless, dostajemy niezwykły model „dwa w jednym”. Oprócz standardowych akcesoriów w komplecie słuchawki IE 100 PRO Wireless wyróżniają się złączem IE PRO BT – posiada interfejs Bluetooth, który pozwala zastąpić standardowy kabel specjalnym przewodem z modułem transmisyjnym, aby cieszyć się doskonałym bezprzewodowym dźwiękiem! W komplecie przewidziano kabel USB-C, który pozwala naładować interfejs Bluetooth w zaledwie półtorej godziny.

Gunnar Dirks - menedżer produktu

 

[img:1]

 

Przemyślane akcesoria

Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej – złącze i kabel z IE 400 PRO i IE 500 PRO.

 

Postawiliśmy na jeden rodzaj złącza, dzięki czemu użytkownik może wybrać swój ulubiony kabel, bez względu na model słuchawek serii IE PRO. Ktoś, kto ma na przykład słuchawki IE 500 PRO, może zakupić złącze IE PRO BT do profesjonalnego bezprzewodowego odsłuchu muzyki. Z kolei kabel IE PRO Mono to również nowatorskie rozwiązanie dla broadcastu.

Gunnar Dirks - menedżer produktu

 

[img:3]

 

Nowy IE PRO Mono to skrętny kabel, który doskonale tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas m.in. debat na żywo, korespondencji telewizyjnej czy reportaży. W układzie stereofonicznym nadawany jest lewy kanał dźwięku.

 

Słuchawki douszne PRO w skrócie:

 
Model Cena katalogowa Kolory i akcesoria
IE 100 PRO 459 zł Bezbarwne, czerwone lub czarne. Kabel prosty z zaczepem na ucho. W komplecie z wkładkami dousznymi silikonowymi (rozmiar S, M i L), wkładkami dousznymi z pianki z pamięcią kształtu (rozmiar M), sztyftem do czyszczenia oraz miękkim etui.
IE 100 PRO Wireless 679 zł Bezbarwne, czerwone lub czarne. Kabel prosty z zaczepem na ucho. Akcesoria identyczne z modelem IE 100 PRO, dodatkowo złącze/interfejs IE PRO BT oraz kabel ładowarki USB-C.
IE 400 PRO 1.499 zł Bezbarwne lub dymione na czarno. Kabel prosty z zaczepem na ucho. W komplecie z wkładkami dousznymi silikonowymi (rozmiar S, M i L), wkładkami dousznymi z pianki z pamięcią kształtu (rozmiar S, M i L), sztyftem do czyszczenia oraz twardym etui.
IE 500 PRO 2.579 zł Bezbarwne lub dymione na czarno. W komplecie specjalistyczny skrętny kabel z zaczepem na ucho, doskonale tłumiący zakłócenia pochodzenia konstrukcyjnego. Akcesoria identyczne z modelem IE 400 PRO.
 
 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki profesjonalne Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

HiFi

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz