Editor Keys - usprawnij swoją pracę w DAW

Editor Keys - usprawnij swoją pracę w DAW

15 marca 2021, 10:00
Producent: Editor Keys

Marka Editor Keys posiada całą gamę produktów, mających na celu usprawnienie pracy realizatorów dźwięku i nie tylko. Specjalistyczne klawiatury, opracowane pod kątem konkretnych systemów DAW oraz nakładki na klawiaturę laptopów spowodują, że edycja i miksowanie jeszcze nigdy nie będą tak proste i intuicyjne. 

 

 

EditorsKeys ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW. Dzięki klawiaturom EditorsKey uzyskasz możliwość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW (CUBASE, ABLETON, FL STUDIO, Pro Tools, Reason, Bitwig, Logic PRO X i innych). Edytuj szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

[img:2]

 

W szerokiej gamie produktów producenta znajdziesz klawiatury zaprojektowane pod kątem konkretnego systemu DAW, jak i nakładki na laptop również dostosowane do Twojego ulubionego softu. Po szczegółową ofertę produktów zapraszamy na stronę dystrybutora.

 

[img:1]

 

Studio - akcesoria

Gdzie kupić?

Editor Keys Editor Keys www.editorskeys.com

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Sklepy muzyczne > Editor Keys rozwiń listę sklepów

Studio

Prosta i skuteczna wtyczka od polskiego producenta
Więcej wiadomości