Ponad 480 Claypaky XTYLOS na Eurovision Song Contest 2021 - cz.I

Ponad 480 Claypaky XTYLOS na Eurovision Song Contest 2021 - cz.I

18 maja 2021, 12:00
Producent: Claypaky

Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC), który w tym roku ma miejsce w Ahoy Arena w Rotterdamie w dniach 18-20 i 22 maja 2021 r., to wydarzenie przyciągające uwagę nie tylko melomanów i muzyków. To także olbrzymie wydarzenie branżowe, podczas którego przemysł multimedialny odgrywa równie ważną rolę co artyści na scenie. 

Oficjalnym partnerem oświetleniowym jest firma OSRAM.

[img:2]

W projekcie oświetlenia Konkursu znalazło się 481 Claypaky Xtylos, innowacyjnych opraw oświetleniowych wyposażonych w źródło laserowe i oferujących super skoncentrowane wiązki kolorowego światła. Będą one użyte podczas wyjątkowych pokazów świetlnych w Ahoy Arena (dostarczane przez wypożyczalnie i firmy produkcyjne, w tym Ampco Flashlight, który jest oficjalnym dostawcą technicznym ESC w zakresie oświetlenia). ESC 2021 jest produkowany przez głównego nadawcę NPO, NOS i AVROTROS, a Erwin Rintjema jest szefem produkcji ESC.

Xtylos został wprowadzony na rynek przez Claypaky około 18 miesięcy temu i był już używany w wielu ważnych wydarzeniach na świecie. Wszystkie Xtylosy, które będą używane podczas ESC 2021 są już dostępne na rynku i używane przez największe firmy rentalowe.

 dyrektor sprzedaży Claypaky Alberico D'Amato


[img:1]

Chociaż scena została przeprojektowana, organizatorzy ESC 2021 zdecydowali się zachować zeszłoroczną konfigurację techniczną, kiedy to impreza została odwołana z powodu pandemii. Claypaky Xtylos również były częścią tego projektu i znalazły się wśród najważniejszych świateł wydarzenia. Henk Jan van Beek z Light-H-Art, tegoroczny projektant oświetlenia ESC, w rzeczywistości nazwał oprawy Claypaky’s Xtylos „niezastąpionymi”, a ich szczególne wiązki światła są kluczową częścią projektu.

[img:3]

Marcus Graser, dyrektor generalny Claypaky, z dumą dodaje:

Jestem podekscytowany, że Claypaky Xtylos będzie częścią tego słynnego wydarzenia, które zawsze odbijało się szerokim echem w naszej branży. Jestem również przekonany, że każdemu spodoba się niezapomniany pokaz z naszą  innowacyjną technologią.

 


Zdjęcia: Nathan Reinds // www.nathanreinds.nl

Ruchome głowy wash spot beam Reflektory Sterowniki

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

Prolight sp. z o.o.

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów oświetleniem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz