Równowaga, wszechstronność, nowoczesność - Centrum Konferencji i Kultury w Aalborg instaluje ponad 200 świateł Cameo

Równowaga, wszechstronność, nowoczesność - Centrum Konferencji i Kultury w Aalborg instaluje ponad 200 świateł Cameo

15 lipca 2021, 11:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

AKKC, czyli Centrum Konferencji i Kultury w duńskim mieście Aalborg jest wyjątkowe z kilku względów. Zbudowane w 1952 roku posiada ponad 40 pokoi i przestrzeni, na których odbywają się wydarzenia muzyczne, teatralne i kulturalne, jak również targi branżowe, konferencje i kongresy. Jest to jedno z największych tego typu centrów w Skandynawii i przyjmuje ponad 500.000 gości każdego roku.

AKKC jako jedyne w Danii posiada Sustainable Development Goals Certification (Certyfikat zrównoważonego rozwoju) przyznawanego przez firmę DNV GL, a także międzynarodowy certyfikat ISO 20121 dla zrównoważonych eventów. Po instalacji ponad 200 świateł Cameo AKKC posiada równie specjalistyczne oświetlenie.

 

[img:1]

 

W centralnej części holu wejściowego znajdują się Q-SPOT 40 RGBW w białych obudowach, które zapewniają perfekcyjne i nastrojowe światło na każdą okazję. Aby uzyskać ten efekt, spoty LEDowe zostały zamontowane po 4 sztuki dookoła kolumn tak, aby rzucać światło bezpośrednio w dół.

 

Przez długi czas szukaliśmy oświetlenia, które sprosta naszym oczekiwaniom i będzie w atrakcyjnej cenie. Mnóstwo moich kolegów po fachu pracowało z Cameo,więc mogłem przyjrzeć im się bliżej. Po dogłębnej analizie i testach porównawczych, Q spots finalnie oczarowały nas swoimi imponującymi, wąskimi promieniami i żywą kolorystyką.

Søren Dalgaard - Head of Technical Production w AKKC

 

[img:2]

 

Q-SPOT 40 RGBW są używane także w drugiej największej sali Centrum (559 m2), która pomieści 700 osób. Tutaj spoty zapewniają równomiernie oświetlenie całego pomieszczenia.

W strefie konferencyjno-seminaryjnej sześć podwieszanych spotów teatralnych TS 40 WW WH zaopatrzonych w soczewki typu PC emituje ciepłą białą barwę, oświetlając szerokie podium w jednym z wielu pomieszczeń. Z kolei wieczorni goście mogą zobaczyć budynek skąpany w nastrojowym oświetleniu zewnętrznym dzięki ZENIT W300 i W600.

 

[img:3]

 

W AKKC wykorzystuje się poniższe produkty:

 
  • 181 x Cameo Q-SPOT 40 RGBW WH LED
  • 26 x Cameo Q-SPOT 40 RGBW LED
  • 6 x Cameo TS 40 WW WH - światła teatralne
  • 14 x Cameo ZENIT W300 zewnętrzne LEDy
  • 4 x Cameo ZENIT W600 zewnętrzne LEDy

 

[img:4]

 
Naświetlacze teatralne Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz