Systemy QSC na premierowym pokazie „Wyprawy do dżungli”

Systemy QSC na premierowym pokazie „Wyprawy do dżungli”

25 sierpnia 2021, 09:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma QSC dostarczyła system audio na światową premierę „Wyprawy do dżungli” („Jungle Cruise”) Disneya, która odbyła się w Fantasyland Theatre w Disneylandzie 24 lipca 2021 roku. Dedykowany zespół ekspertów QSC zaprojektował, zbudował i zainstalował ogromny system audio QSC, przekształcając amfiteatr pod otwartym niebem o powierzchni 1.5 km2 w najnowocześniejsze kino, które przeniosło kinomanów w głąb amazońskiej dżungli.

System QSC dla Disneya został zrealizowany przez dedykowany zespół pięciu projektantów i techników QSC, kierowany przez Jona Gravesa – menedżera produktu QSC, inżyniera nagrań i weterana projektowania systemów nagłośnienia studyjnego i koncertowego. Przed postawieniem systemu zespół QSC spędził tygodnie na jego projektowaniu i testowaniu w zakładzie poza siedzibą, co pomogło przyspieszyć szybką instalację w ciągu siedmiu nocy po godzinach pracy parku rozrywki.

 

[img:1]

 

Po tym, jak współpracowaliśmy nad rozwiązaniem audio dla premierowego pokazu „Avengers: Koniec gry” w 2019 roku, nie mieliśmy wątpliwości co do współpracy z QSC przy tym przebojowym wydarzeniu premierowym. Po raz kolejny dostarczyli bezbłędny system, który ożywił nasz najnowszy film z niezrównaną jakością dźwięku.

Michael Kern - wiceprezes ds. produkcji i obsługi wydarzeń specjalnych w Walt Disney Studios

 

Za pracę systemu odpowiadała platforma Q-SYS, która przetwarzała, routowała i dostrajała cały system audio o wysokiej wydajności. Z kolei bezpośrednie wrażenia dźwiękowe dostarczyło nagłośnienie liniowe QSC WideLine ze wzmacniaczami serii Q-SYS CX-Q. Ponadto zespół QSC wykorzystał możliwości redundancji systemowej wbudowanej w platformę Q-SYS do przetwarzania, tworzenia sieci i wzmacniania, a także zabezpieczył możliwość awaryjnego przełączania na analog w przypadku krytycznego scenariusza.

 

[img:2]

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o spektakularną premierę filmową z udziałem największych gwiazd ekranu, czy o ważne spotkanie biznesowe lub kameralną rozmowę w sali konferencyjnej, jesteśmy dumni, że możemy zapewni
 innowacyjne, elastyczne i skalowalne rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań, z niezawodnością i wydajnością, z których znana jest marka QSC. Cieszymy się, że po raz kolejny dostarczamy Disneyowi niesamowity system audio wraz z zaangażowaniem, wiedzą i pasją, które towarzyszą każdemu rozwiązaniu i partnerstwu QSC.

Anna Csontos - EVP, Chief Market Officer i Chief of Staff, QSC

 

więcej: www.qsc.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Kolumny i głośniki Systemy liniowe Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Meyer Sound Spacemap Go nagłośnił trasę Michaela Bubble
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz