Tascam Mixcast 4  - kompleksowa stacja do produkcji podcastów

Tascam Mixcast 4 - kompleksowa stacja do produkcji podcastów

17 września 2021, 11:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Tascam zaprezentował swój nowy Mixcast 4, kompleksową stację do produkcji podcastów. Urządzenie jest w stanie nagrać do 14 ścieżek bezpośrednio na kartę SD i ma wystarczającą liczbę gniazd mikrofonowych i słuchawkowych, aby obsłużyć do czterech uczestników jednocześnie, a także jednego zdalnego uczestnika podłączonego do smartfona przez Bluetooth, USB lub mini-jack TRRS.

Oprócz wejść mikrofonowych i smartfona można przechwytywać pojedyncze ścieżki dla wyzwalanych efektów dźwiękowych, a także powrót stereo z podłączonego komputera lub urządzenia mobilnego do nagrywania podkładu muzycznego lub uczestników Zoom.

 

[img:1]

 

Osiem padów dźwiękowych urządzenia może być wyzwalanych w czasie rzeczywistym i można przypisywać do nich własne sample, a nawet używać dźwięków przechwyconych za pomocą podłączonego mikrofonu. Pady mogą być również używane do wyzwalania efektów, takich jak zmiana wysokości dźwięku lub dodanie pogłosu na mikrofon.

Oczywiście dostępna jest również bardziej konwencjonalna obróbka, w postaci kompresora, korektora i deessera. Te insertowane efekty można ustawić w trybie „Easy”, który oferuje uproszczony zestaw opcji, lub ręcznym, w którym to przypadku uzyskujemy pełny dostęp do wszystkich klasycznych parametrów, takich jak ratio, próg i tak dalej.

 


 

Oprócz swoich samodzielnych funkcji, Mixcast 4 Podcast Station będzie również działał jako w pełni funkcjonalny interfejs audio USB, w którym to trybie komputer uzyska dostęp do wszystkich 14 wejść oraz stereofonicznego powrotu USB.

Najnowszy Mixcast 4 jest dostarczany wraz z oprogramowaniem Tascam Podcast Editor i ma być dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

 

[img:2]
 
więcej: www.tascam.eu
Interfejsy audio Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz