Stanton Magnetics od teraz w ofercie Lauda-Audio

Stanton Magnetics od teraz w ofercie Lauda-Audio

15 września 2021, 09:00
Producent: Stanton
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Firma Stanton Magnetics została założona 1946 roku przez Waltera O. Stantona wynalzacę łatwo wymienialnej igły gramofonowej. Była to jedna z pierwszych amerykańskich firm, która produkowała i sprzedawała wkładki magnetyczne.

Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań przyczyniło się do tego, że firma Stanton szybko osiągnęła pozycję lidera wśród producentów profesjonalnego sprzętu dla klubów i DJ’ów. Produkty oferowane przez firmę to m. in. gramofony, wkładki, słuchawki czy oprogramowanie. Firma Stanton istnieje na rynku od ponad 70 lat, wprowadzając na rynek produkty uwielbiane przez Dj-ów, przez co w branży uchodzi za markę legendarną.

 

[img:1]

Akcesoria Gramofony Miksery DJ Kontrolery DJ Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Stanton rozwiń listę sklepów

Studio

Szukasz kaset do Portastudio? Nie musisz. TASCAM 424
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz