AX9 PowerPAR – wielofunkcyjny PAR LED od Astera

AX9 PowerPAR – wielofunkcyjny PAR LED od Astera

22 września 2021, 00:00
Producent: Astera

Wielofunkcyjny AX9 PowerPAR dzięki swojej konstrukcji i funkcjonalności, a także dedykowanym akcesoriom świetnie sprawdza się zarówno jako klasyczna lampa typu PAR lub dekoracyjne podświetlenie. Urządzenie wyposażone zostało we wszystkie funkcjonalności znane z urządzeń Astera. Zasilanie bateryjne do 20h, możliwość bezprzewodowego sterowania, silnik TitanLED, a całość w kompaktowej i lekkiej obudowie z IP65.

 

[img:1]

 

Urządzenie wyposażono w silnik TitanLED 7 x 15W, o maksymalnym strumieniu na wyjściu 3008lm. Silnik zapewnia wiodące w branży kolory i odcienie bieli, pracę w zakresie temperatury barwowej od 1750K do 20 000K zachowując przy tym imponujące CRI co najmniej 96.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego zestawu diod RGB + Mint + Amber odwzorowanie kolorów pokrywa całe spektrum, zarówno ostre i nasycone barwy jak i miękkie i delikatne pastele. Całość wzbogacona o technologię „Flicker Free”, zapobiega migotaniu w kamerze poprzez regulację częstotliwości odświeżania diod. Inną funkcją przydatną dla produkcji filmowych jest możliwość korekcji kolorów zielony/magenta co zmniejsza ilość pracy w post produkcji.

 

 

Optyka zapewnia wiązkę o szerokości 13° z możliwością dołożenia dedykowanych filtrów 32° lub „Wallwash” 17 x 46°, a także nakładka zapobiegający wyciekowi światła. Urządzenie posiada również specjalne listwy dla uchwytów montażowych, ułatwiając ich zakładanie oraz ściąganie. Jednak nie są one konieczne, ponieważ lampa ma wbudowane gumowe nóżki oraz dodatkową z regulacją wysokości, aby ją nachylić.

 

[img:4]

 

Wśród dedykowanych akcesoriów znajdują się również osłonki zwiększające atrakcyjność lub pozwalające je ukryć, dostępne są biała dzięki czemu może przypominać element wystroju oraz lustrzana pozwalająca wtopić się w otoczenie.

Dodatkową funkcjonalnością jest funkcja Anti-Theft zapobiegająca kradzieży. Jeżeli urządzenie zostanie przestawione włączy się świetlny oraz dźwiękowy alarm jak również powiadomienie w aplikacji. Kolejną funkcją jest tryb światła awaryjnego uruchamiający białe światło w sytuacji zaniku zasilania.

 

[img:3]

 

Sterowanie odbywa się podobnie jak w przypadku większości urządzeń Astera. Dostępne jest przewodowe podłączenie zasilania oraz 5 – pinowego DMX jak również bezprzewodowe z wykorzystaniem wbudowanego odbiornika CRMX lub AsteraBox poprzez aplikację AsteraAPP.

Wyróżniające dla tego urządzenia jest możliwość komunikacji bezpośrednio z urządzeniem poprzez wbudowany odbiornik Bluetooth. Wystarczy, że z aplikacji połączymy się z jednym urządzeniem, a reszta będzie komunikować się między sobą poprzez UHF. Urządzenie dostępne jest w specjalnym zestawie 8 sztuk wraz z case’m oraz podkładką ładującą dla wszystkich urządzeń jednocześnie.

 

[img:2]

 

PAR Reflektory

Oświetlenie

Lights in Alingsas lśni w magicznych kolorach dzięki Cameo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz