Astra Wash Pix – nowa seria ruchomych głów od Prolights

Astra Wash Pix – nowa seria ruchomych głów od Prolights

16 grudnia 2021, 11:00
Producent: Prolights

Nowa seria opraw Wash Pix od Prolights to wielofunkcyjne i szybkie ruchome głowy typu wash, dostępne w 3 wariantach. Znacznym atutem całej serii jest niezwykły układ optyczny oferujący zoom w zakresie od 4° do 54°, co nadaje wyjątkowej wszechstronności. Ponadto wyposażone zostały one w obszerny zestaw narzędzi oraz zaawansowane możliwości tworzenia kreatywnych efektów. Oświetlenie oparte jest o 40W diody RGBW LED od Osram. 

w skrócie:

  • Nowa seria opraw oświetleniowych od Prolights z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie ze względu na wagę, układ optyczny w zakresie od 4° do 54° i temperaturze barwowej od 2 800K do 10 000K z korekcją zieleni oraz symulowanie światła żarowego.
  • Urządzenia świetnie sprawdzą się podczas pracy z kamerami dzięki możliwości regulowania odświeżania diod zapobiegając migotaniu oraz jako „koń pociągowy” do wszelkiego rodzaju zastosowań tras koncertowych, firmowych.
  • Wytrzymała konstrukcja z aluminium i poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości.
  • Więcej o oświetleniu LED znajdziesz w portalu INFOMUSIC.PL w dziale oświetlenie

 

Oprawy Astra Wash Pix jako główne walory wyróżnić mogą nie tylko optykę pozwalającą na pracę zarówno jako wash, ale też beam, ale również możliwość osobnego sterowania każdym pikselem, oczywiście z mnóstwem wbudowanych zarówno dynamicznych i statycznych efektów. System mieszania kolorów RGBW wyposażony został w możliwość emulowania temperatury barwowej w zakresie od 2 800K do 10 000K z korekcją zieleni oraz symulowanie światła żarowego. Intensywność regulowana jest z 16 – bitową rozdzielczością oraz 4 krzywymi ściemniania do wyboru. Urządzenia świetnie sprawdzą się podczas pracy z kamerami dzięki możliwości regulowania odświeżania diod zapobiegając migotaniu.

 

[img:1]
Od lewej: Prolights Astra Wash7Pix, Astra Wash7PixIP i Astra Wash19Pix

 

Konstrukcję wykonano z aluminium z osłoną z poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości. Ruch urządzeń jest płynny oraz precyzyjny i również sterowany z 16 – bitową rozdzielczością o zakresie 540° w panoramie oraz 233° pochyłu. Sterowanie odbywa się z wykorzystaniem protokołów DMX512, RDM, Art.-Net, Klingnet, sACN oraz W-DMX. Sterowanie bezprzewodowe możliwe jest poprzez wbudowany transceiver, natomiast sterowanie manualne umożliwia wbudowany wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości, zasilany bateryjnie z auto - obracaniem.

 

 

Astra Wash7Pix to kompaktowa oprawa (około 8kg) wyposażona w 7 diod dających na wyjściu strumień świetlny do 3 543lm. Pomimo niewielkich rozmiarów, posiada obszerny zestaw funkcji, które zazwyczaj można znaleźć tylko w większych oprawach. Pobór mocy urządzenia również jest niewielki, ponieważ wynosi maksymalnie około 220W. Dostępna jest również w wersji Astra Wash7PixIP różniąca się obudową o IP65 oraz wagą około 13kg zachowując przy tym wszystkie funkcjonalności.

 

 

Astra Wash19Pix to większa wersja składająca się z 19 diod co przekłada się na maksymalny strumień świetlny 10 143lm na wyjściu. Zaprojektowana jako „koń pociągowy” do wszelkiego rodzaju zastosowań tras koncertowych, firmowych oraz oczywiście eventowych oferując wysoki poziom jasności oraz zaawansowane możliwości tworzenia kreatywnych efektów. Od swojej mniejszej wersji różni się zewnętrznym pierścieniem RGB z możliwością sterowania poszczególnymi pikselami, posiada również wbudowane efekty. Całość o wadze zaledwie 17kg.

 

Ruchome głowy wash beam

Gdzie kupić?

Prolights

Dystrybucja w Polsce:

Show Design

adres:
ul. Prusicka 31 55-100 Trzebnica

Oświetlenie

Cameo rozświetla dworek Norre Vosborg lampami z serii ZENIT
Więcej wiadomości