Audac VEXO: ciekawe głośniki instalacyjne już w styczniu

Audac VEXO: ciekawe głośniki instalacyjne już w styczniu

25 listopada 2021, 13:00
Producent: AUDAC
Dystrybucja: VIDIS SA

Firma AUDAC zaanonsowała pojawienie się wkrótce nowych głośników serii VEXO. Będzie to 6 dwudrożnych modeli, w tym 3 aktywne i 3 pasywne.

Modele pasywne to oparty na 10-calowym głośniku niskotonowym VEXO110, na 12-calowym VEXO 112 i 15-calowym VEXO115 oraz ich aktywne wersje - odpowiednio - VEXO110A, VEXO112A i VEXO115A.Wszystkie modele, oprócz wymienionych głośników niskotonowych, wyposażone są w driver ciśnieniowy z cewką o średnicy 1.7" z obracaną tubą o dyspersji 90 x 70 stopni.

 

[img:1]

 

Obudowy wykonana są ze sklejki o grubości 12 mm, wykończonej powłoką poliuretanową, dzięki czemu są odporne na wszelkie uderzenia.Modele dostępne są w kolorze czarnym lub białym. Front obudowy osłonięty jest jest stalową maskownicą malowaną proszkowo, podklejoną pianką akustyczną. Wpuszczony uchwyt do przenoszenia z tyłu obudowy ułatwia transport.

Zestawy wyposażone są w standardowe gniazdo statywu i punkty montażowe M10, co daje instalatorowi duże pole manewru, jeśli chodzi o zainstalowanie/zamontowanie urządzeń. Zastosowanie opcjonalnego transformatora liniowego 70V/100V umożliwia stosowanie serii VEXO w systemach 70V lub 100V.

 

[img:2]

 

Opcjonalny uchwyt Clever U umożliwia montaż zestawów VEXO zarówno w poziomie, jak i w pionie. Nachylenie w zakresie od -90° do +35° zapewnia optymalne pozycjonowanie. Inny oopcjonalny uchwyt, MBK, pozwala na montaż serii VEXO do sufitu, co daje możliwość dyskretnej instalacji głośników w każdym środowisku.

 

[img:3]

więcej: audac.eu
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne Pełnopasmowe pasywne

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Alcons Audio wraca na ISE z immersyjnymi wrażeniami
Więcej wiadomości