Słuchawki bluetooth dla perkusistów. Vic Firth

Słuchawki bluetooth dla perkusistów. Vic Firth

31 stycznia 2022, 12:00
Producent: VIC Firth

Łączność bezprzewodowa w sprzęcie elektronicznym jest już czymś zupełnie normalnym. Jednak słuchawki bluetooth głównie kojarzone są z słuchaniem muzyki aniżeli wykorzystywaniem na scenie. Nowa propozycja od Vic Firth ma zmienić to podejście. Nowy model słuchawek nie jest kompletną nowością, ponieważ jest to bezprzewodowa wersja uwielbianego modelu przez grono perkusistów. Redukcja hałasu słuchawek to 20 decybeli co pozwala na naprawdę przyjemne ćwiczenie. 

Sprzęt wyposażony został w teksturowane czerwone wykończenie z przytulnymi czarnymi poduszkami i i wyściełanym pałąkiem. Wykorzystując ten sam głośnik Mylarcon 50 mm, co kultowy model oraz oferują pasmo przenoszenia 20 Hz-20 KHZ.

 

[img:3]

 

Słuchawki nie są tylko i wyłącznie bezprzewodowe, o co zadbał producent. Vic Firth dołączył standardowy kabel 3.5 mm i adapter jack 1/4 cala, dzięki czemu połączenie z modułami, interfejsami, czy padami nie będzie stanowiło żadnego problemu. Z całą pewnością będzie to istotny argument przemawiający za ich zakupem.

 

[img:2]

 

Możliwość łączności bezprzewodowej była najbardziej pożądaną cechą produktu zarówno przez naszych artystów, jak i konsumentów. Wykorzystując technologię Bluetooth 5.0, opracowaliśmy produkt, który zachowuje eliminację zewnętrznych szumów i czysty, wyraźny dźwięk SIH2 z niskimi opóźnieniami i wyjątkową żywotnością baterii. 

Vic Firth

Cena słuchawek oscyluje w okolicach 500 zł.

 

 
Słuchawki monitorowe Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki Akcesoria

Gdzie kupić?

VIC Firth VIC Firth www.vicfirth.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > VIC Firth rozwiń listę sklepów

Jak sprawdziły się mikrofony MIPRO w produkcji musicalowej?
Więcej wiadomości