Świece, wino i Showtec!  Zobacz piękną realizacją oświetlenia winnicy w Portugalii z wykorzystaniem EventLITE oraz naświetlaczy LED Archi Painter

Świece, wino i Showtec! Zobacz piękną realizacją oświetlenia winnicy w Portugalii z wykorzystaniem EventLITE oraz naświetlaczy LED Archi Painter

21 grudnia 2021, 12:00
Producent: Showtec
Dystrybucja: Stage Source SA

Firma zajmująca się dźwiękiem i oświetleniem Janitasound z Amadora w Portugali, udekorowała uroczystą kolację w pięknej winnicy Adega Regional de Colares w Colares w Portugalii, z wykorzystaniem mini spotów Showtec EventLITE 4/10 Q4 RGBW i naświetlaczy LED Archi Painter 24/8 Q4. Rozrywkę przez cały wieczór zapewniał zwycięzca The Voice Portugal Rui Drumond. Dodajmy do tego, że oświetlenie Showtec EventLITE jest zasilane bateriami, zatem nie potrzebne jest instalowanie w pomieszczeniu jakichkolwiek kabli. 

w skrócie:

 

[img:1]

 

Drumond ma bogatą karierę wokalną, w 2005 roku brał udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie, ale naprawdę zyskał sławę dopiero po wygraniu drugiego sezonu The Voice Portugal w 2014 roku. Aby przystroić wyjątkową lokalizację w Adega Regional de Colares, wykorzystano wiele poręcznych mini spotów i potężnych naświetlaczy.

 

[img:4]

 Showtec EventLITE 4/10 Q4 RGBW - do oświetlenia wewnętrznego

Showtec EventLITE 4/10 Q4 RGBW to zasilany bateryjnie mini spot z możliwością sterowania po bezprzewodowym DMX, zamknięty w wytrzymałej aluminiowej obudowie. Całość jest lekka i kompaktowa w efekcie czego łatwa w transporcie. Źródło światła to 4 diody LED 40W dające na wyjściu strumień świetlny na poziomie 570lm oraz kąt świecenia 15°.

 

[img:3]

 

Dzięki wbudowanej baterii oraz modułowi bezprzewodowemu od Wireless Solutions nie wymaga użycia żadnych przewodów. Jest wyposażona we wbudowaną ładowarkę, a przy pełnym naładowaniu bateria wystarczy na co najmniej 12 godzin pracy. Urządzenie ma możliwość pochylenia do 25° dzięki wbudowanej regulowanej podstawie. Sterowany również może być opcjonalnie z wykorzystaniem pilota na podczerwień.

 

[img:5]

Showtec Archi Painter 24/8 Q4 - do oświetlenia zewnętrznego

Archi Painter 24/8 Q4 to mocny naświetlacz przeznaczony do użytku zewnętrznego. Oprawa zawiera 24 diody LED 8W RGBW. Zapewnia doskonałe mieszanie kolorów bez żadnych przebarwień. Urządzenie przystosowane jest do pracy w każdych warunkach dzięki obudowie z IP65. Wyposażona w wodoodporne złącza firmy Neutric oraz obsługę bezprzewodowego DMX od Wireless Solutions jak również opcjonalnie za pomocą pilota na podczerwień. Natężenie światła na wyjściu to maksymalnie 28000lx w odległości 2m oraz kąt świecenia to 45°. Możliwy jest montaż dodatkowych akcesoriów.

 

[img:2]
 
Sterowniki Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Naświetlacze teatralne Reflektory

Gdzie kupić?

Showtec Showtec www.highlite.nl

Dystrybucja w Polsce:

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609
Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09-17

NIP: 701 078 01 50

REGON: 368 851 112
KRS: 0000705980

adres:
Blokowa 23C 03-641 Warszawa

Sklepy muzyczne > Showtec rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Portman EVO Collection - Uwielbiany design i duża moc LED
Więcej wiadomości