Zakupy do studia? Sprawdź co ma ciekawego Apogee [okazja]

Zakupy do studia? Sprawdź co ma ciekawego Apogee [okazja]

20 grudnia 2021, 09:00
Producent: Apogee Electronics
Dystrybucja: MBS Sp. z o.o.

Firma Apogee należy do niekwestionowanego grona liderów w branży studyjnej. Ich interfejsy audio, konwertery AD/DA znajdziecie się w wielu prestiżowych studiach nagraniowych na świecie. Apogee to także bardzo szeroki segment profesjonalnych urządzeń dla mniejszych studiów projektowych. Przestawiamy propozycje produktowe w specjalnej cenie!

Oferta specjalna od Apogee:


czytaj także:

doradzamy jaki sprzęt najlepszy do YouTubePoradnik: Mikrofon do podcastu

 

Apogee Symphony Desktop

cena 5490 zł

[img:1]

To interfejs audio z wbudowanym procesorem DSP, oraz wtyczkami programowymi, w tym emulacjami przedwzmacniaczy mikrofonowych Neve, przeznaczony dla użytkowników Mac, iPad pro i Windows, korzystający ze złącza USB generacji 3. Oferuje legendarną jakość dźwięku konwertera Symphony I/O Mk II firmy Apogee, ale tym razem elegancko opakowaną w zgrabny interfejs audio 10 × 14, który bezproblemowo mieści się na Twoim biurku czy w torbie i jest znacznie tańszy. Dzięki Symphony Desktop każdy muzyk i producent dostaje do ręki narzędzie, dzięki któremu jest w stanie nagrywać, dogrywać czy miksować przy użyciu najbardziej cenionych w branży konwerterów AD / DA i przedwzmacniaczy mikrofonowych.

więcej o interfejsie na stronie 

Apogee HypeMic - rozwiążanie dla podcastu, blogerów, Youtube

cena 1450 zł

[img:2]

Apogee HypeMiC oferuje tudyjnej jakości analogową kompresję podczas nagrywania, która na dodatek jest łatwa w użyciu i zapewnia „magiczne brzmienie” wokalom, podkładom głosowym, instrumentom, perkusjom i podcastom – wszystkiemu, co nagrywasz! Dzięki Apogee HypeMiC i smartfonowi (np. iPhone) lub komputerowi możesz robić niesamowite nagrania w dowolnym miejscu, które będą brzmieć tak, jakby powstały w profesjonalnym studio.

więcej o mikrofonie na stronie

 

Apogee ClipMic digital 2 - idealny do wywiadów

cena: 819 zł 

[img:3]

ClipMic Digital 2 zapewnia nagrania o profesjonalnym poziomie, dokonywane w terenie. Po jego podłączeniu do urządzenia iOS, z łatwością można nagrywać wywiady, prezentacje, czy występy. Mikrofon typu lavalier pozwala uzyskać wysoką jakość sygnału przez bezpośredni odbiór dźwięków z jego źródła.

więcej o mikrofonie na stronie

 

Kontakt w sprawie oferty: MBS

[img:4]

Reporterskie Podcast i home office Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony Rejestracja mobilna USB Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Apogee Electronics Apogee Electronics apogeedigital.com

Dystrybucja w Polsce:

MBS Sp. z o.o.

tel.: +48 (22) 853 1021
adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz