Otwarcie nowego kampusu uniwersytetu Witten/Herdecke w blasku urządzeń Cameo

Otwarcie nowego kampusu uniwersytetu Witten/Herdecke w blasku urządzeń Cameo

10 stycznia 2022, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Na początku października 2021 roku otwarto nowy budynek kampusu „Zukunftsraum” (sala przyszłości) Uniwersytetu Witten/Herdecke. Na uroczyste otwarcie przybyli liczni goście, w tym przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Aby zaprezentować innowacyjną, hybrydową konstrukcję drewnianą, która podczas ceremonii otwarcia zajmowała powierzchnię około 7.000 m2, odpowiedzialna za realizację projektu firma Lichtschall wykorzystał ponad 200 reflektorów Cameo.

 

Nowy budynek uniwersytecki ma czysty design i jest zdefiniowany przez jego zrównoważoną, niskotechnologiczną koncepcję. Aby zachować ten styl, szczególnie ważne było dla nas umieszczenie jak najmniejszej liczby kabli w korytarzach budynku. Do oświetlenia zewnętrznego potrzebowaliśmy lamp, które z łatwością wytrzymają kilka dni niesprzyjających warunków pogodowych.

Jason Miß - Dyrektor zarządzający Lichtschall GmbH

 

[img:1]

 

W całym budynku Lichtschall zainstalował 66 zasilanych bateryjnie reflektorów Cameo ZENIT B60 B PAR ze zintegrowanymi odbiornikami W-DMX, aby oświetlić ściany kolorowymi snopami światła.

 

[img:4]
 

W-DMX i zasilanie akumulatorowe sprawiły, że B60 spełnił wszystkie nasze wymagania i wniósł doskonały wkład w atmosferę imprezy. Ponadto ZENIT Design Bracket - opcjonalny stojak podłogowy dla ZENIT B60 B - zapewniał szczególnie elegancki wygląd.

Jason Miß - Dyrektor zarządzający Lichtschall GmbH

 

[img:2]

 

Do realizacji oświetlenia zewnętrznego Lichtschall zastosował reflektory LED ZENIT W600, którym również można sterować za pomocą W-DMX.

 

[img:5]
 

Było kilka miejsc, w których normalne okablowanie reflektorów byłoby problematyczne - zarówno na dachu, jak i wokół budynku - z licznymi wejściami i wyjściami awaryjnymi. Właśnie dlatego reflektory IP65 z W-DMX były dla nas pierwszym wyborem, a W600 od samego początku zaimponował nam stałą charakterystyką dyspersji i doskonałą reprodukcją kolorów.

Jason Miß - Dyrektor zarządzający Lichtschall GmbH

 

 

[img:6]
 

Oprócz ZENIT W600, również ruchome głowy OPUS S5 były w stanie zaprezentować zakres swoich możliwości - zarówno na dachu budynku podczas pokazu świetlnego, jak i na scenie wewnątrz. Z kolei reflektory FLAT PRO 7 LED były używane jako oświetlenie sceniczne w połączeniu z listwą LED PIXBAR 650 C PRO COB do kolorowego i spójnego oświetlenia ścian dużej części wypoczynkowej „Zukunftsraum”.

 

[img:3]

 

Z biegiem lat Lichtschall stale poszerzał swoje portfolio Cameo - i już myśli o przyszłości.

 

Wszystko zaczęło się od reflektorów FLAT PRO 7, potem pojawiły się PIXBAR i cała reszta. Teraz około 80 procent naszego portfolio składa się z reflektorów Cameo. Obecnie poszerzamy nasz arsenał o ZENIT B200 - małego, zasilanego bateryjnie brata W600, i już włączyliśmy go do naszych planów dotyczących szeregu systemów oświetlenia kościołów. Zupełnie nowym dodatkiem do naszej oferty jest FLAT PRO 7 G2, który już udowodnił swoją wartość jako oświetlenie parkowe podczas Tygodnia Pamięci Hattingera.

Jason Miß - Dyrektor zarządzający Lichtschall GmbH

 

PAR Reflektory Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo rozświetla dworek Norre Vosborg lampami z serii ZENIT
Więcej wiadomości