Kończy się pewna era - Apple kończy produkcję iPodów

Kończy się pewna era - Apple kończy produkcję iPodów

11 maja 2022, 11:00
Producent: Apple

Postanowione - iPod znika z półek sklepowych. To kultowe maleństwo to co prawda nie sprzęt gitarowy, ale dzięki iPodom niejeden miłośnik muzyki zapragnął samemu grać na gitarze utwory, który słuchał na "jabłuszku" każdego dnia. Tak więc po 21 latach produkcji to legendarne maleństwo znika z rynku. 

 

[img:1]

 

Apple iPod pojawił się na rynku w 2001 roku i produkowany był bez przerwy aż do 2022. Co prawda przeszedł po drodze pewne zmiany (m.in. pojawienie się ekranu dotykowego), ale sama koncepcja pozostawała niezmienna. Małe, przenośne urządzenie do słuchania muzyki było doskonałym rozwiązaniem do promowania iTunesa i innych platform rodzącej się na początku XXI wieku cyfrowej dystrybucji dźwięku.

Dlatego jeśli chcecie nabyć iPoda w rozsądnych pieniądzach (zanim staną się kolekcjonerskim rarytasem), to radzimy się śpieszyć do sklepów!

 

[img:2]
 
więcej: www.apple.com
CD / MP3 / HDD playery

Studio

L-Acoustics L-ISA Studio teraz z wyjściem binauralnym
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz