Streaming muzyki wkrótce w całej serii Denon DJ Prime

Streaming muzyki wkrótce w całej serii Denon DJ Prime

24 maja 2019, 10:00
Producent: Denon DJ
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Urządzenia z serii Prime, już wkrótce będą miały możliwość połączenia z Internetem, oferując najwyższej jakości usługi strumieniowego przesyłania muzyki i zupełnie nową metodę pracy DJa, bez potrzeby posiadania laptopa.

Denon DJ nawiązał współpracę z wybranymi najnowocześniejszymi i bogatymi w treści platformami muzyki cyfrowej. Producent dał dokładnie to czego wszyscy DJ-e oczekiwali - strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio do urządzenia bez konieczności odpalania laptopa!

 

 

Posiadacze urządzeń z serii Prime będą teraz mogli uzyskać dostęp do milionów oryginalnych utworów, remiksów i mashupów, wszystko przesyłane strumieniowo za pośrednictwem połączenia przewodowego lub Wi-Fi, bezpośrednio do Twojego sprzętu. Jest to bez wątpienia punkt zwrotny w historii technologii DJ.

Nie tylko niedawno ogłoszony Prime 4 będzie wyposażony w tą funkcję, SC5000 i SC5000M również są zdolne do połączenia z Internetem. Tak, czytasz to poprawnie: wszystkie te urządzenia mają możliwość połączenia WiFi! Transfer dosłownie nieograniczonych ilości treści DJ będzie możliwy w całej rodzinie Prime Series!

 

[img:1]
Denon DJ Prime 4

 

Platformy i serwisy partnerskie

Denon DJ już wkrótce ogłosi datę pierwszego partnera do strumieniowej transmisji treści. Wraz z tym zostanie opublikowany wideo przewodnik pokazujący jak łatwo jest połączyć się i pobierać treści. Już od lata 2019, Denon DJ zintegruje kolejną cześć partnerów do streamingu z serią Prime przez nadchodzącą aktualizację firmware.

 

Nadchodzący partnerzy:

 
 • SoundCloud - największa na świecie otwarta platforma audio, będzie częścią tej nowej integracji. Użytkownicy SoundCloud mogą teraz natychmiast przesyłać strumieniowo i miksować ogromny katalog SoundCloud ponad 200 milionów utworów od ponad 20 milionów twórców korzystających z subskrypcji premium dla klientów SoundCloud Go +.
 • Beatport - nowa technologia LINK firmy Beatport będzie wspierać samodzielne przesyłanie strumieniowe za pomocą sprzętu Prime Series. Innowacyjna usługa przesyłania strumieniowego stworzona dla DJ-ów, jest pierwszą tego typu usługą, która zawiera tryb przechowywania w trybie offline dla publicznego odtwarzania. Ogromnie popularna zawartość cyfrowa Beatport, wraz z fachowo dobranymi listami odtwarzania, da DJ'om Prime dostęp do bezprecedensowej biblioteki utworów cyfrowych.
 • Beatsource - Beatport i wiodący na świecie DJCity, niedawno połączyły siły. Ta nowa platforma zapewni dostęp do szerokiego katalogu muzyki z intuicyjną listą odtwarzania, wszystko dostępne w połączeniu bezprzewodowym i przewodowym w produktach Denon DJ Prime Series za pośrednictwem Beatsource LINK.
 • TIDAL - Dzięki dostępowi do ponad 60 milionów piosenek, samodzielna transmisja strumieniowa z platformą TIDAL zapewnia DJ-owi ogromną różnorodność muzyki, aby zadowolić każdy tłum, parkiet lub wydarzenie. DJ-e mogą łatwo uzyskać dostęp do swoich osobistych list odtwarzania TIDAL i śledzić własne, fachowo dobrane opcje platformy. Z tak wieloma utworami i ekskluzywnymi treściami i stylami, DJ-e mogą być przygotowani na każdą prośbę na każdej możliwej imprezie.

 

[img:2]

Denon DJ SC5000

 

Kluczowe cechy

 
 • Wi-Fi włączone w całej serii Prime (Prime 4, SC5000, SC5000M)
 • Połączenie kablowe z Internetem
 • Przesyłanie strumieniowe cyfrowych usług muzycznych w ramach samodzielnego urządzenia
 • Interfejs ekranu dotykowego bezpośrednio do usługi przesyłania strumieniowego
 • Buforowanie ścieżki w pamięci urządzenia w przypadku rozłączenia sieci
 • Dodawanie hot cue i punktów pętli do strumieniowanych utworów
 • Możliwość wyszukiwania artystów, piosenek i list odtwarzania bezpośrednio z ekranu dotykowego
 • Partnerzy usług przesyłania strumieniowego dodani przez aktualizacje oprogramowania układowego, które rozpoczną się tego lata
 • Dzięki unikalnej technologii szafek zarówno Beatport LINK, jak i Beatsource LINK będą miały pamięć offline
 • Beatport Link Pro będzie kosztował 39.99 USD miesięcznie i pozwoli Ci na pobranie 50 utworów w trybie offline
 • Beatport Link Pro + będzie kosztował 59.99 USD miesięcznie i pozwoli na przeniesienie 100 utworów w tryb offline

 

CD / MP3 / HDD playery

Gdzie kupić?

Denon DJ Denon DJ

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Denon DJ rozwiń listę sklepów

Studio

MOTU M6 - Nowy interfejs od jednorożca
Więcej wiadomości