Idealny partner treningowy - LD Systems DQOR zapewnia nagłośnienie sali Magma Square Gym w Iraku

Idealny partner treningowy - LD Systems DQOR zapewnia nagłośnienie sali Magma Square Gym w Iraku

23 maja 2022, 00:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Miasto uniwersyteckie Sulaymaniyah w Iraku jest jednym z największych miast w Regionie Kurdystanu. Ważna jest tu nie tylko kultura i edukacja – zdrowie i kondycja także mają znaczenie.

Niedaleko American University of Iraq w 2019 roku wybudowano centrum handlowe Magma Square Mall, w którym entuzjaści fitnessu znajdą przestronną i nowoczesną siłownię Magma Gym. A ponieważ muzyka jest świetnym towarzyszem treningów, operatorzy siłowni szukali niezawodnego rozwiązania instalacyjnego do nagłośnienia, które można by również wykorzystać do emitowania komunikatów. W skrócie był to projekt idealny dla nowych głośników instalacyjnych DQOR firmy LD Systems.

 

[img:1]

 

Oriental Sound Iraq LLC z Erbil w Iraku posiada specjalistyczny dział instalacji systemów dźwiękowych w budynkach. Nawsad H. Mohammed, inżynier dźwięku i właściciel firmy, osobiście wraz ze swoim zespołem zadbał o wymagania Magma Gym.

 

[img:4]

 

System dźwiękowy

Muzyka z 20 pasywnych dwudrożnych głośników LD Systems DQOR 8 (w białym wykończeniu) towarzyszy teraz treningom w różnych obszarach Magma Square Gym. System dźwiękowy jest napędzany przez cztery wzmacniacze mocy LD Systems DJ 800 PA, z których każdy zapewnia do 400 watów mocy maksymalnej dzięki niezawodnej technologii klasy AB. CDMP 1 firmy LD Systems służy jako odtwarzacz kanałów, który jako odtwarzacz CD/MP3 umożliwia również odtwarzanie z nośników pamięci USB i kart SD.

 

Wymagania klientów dotyczące nagłośnienia w Magma Gym były wysokie. Po wysłuchaniu LD Systems DQOR 8 w naszym salonie, operatorzy byli zachwyceni klarownością systemów.

Nawzad H. Mohammed - Dyrektor generalny Oriental Sound Irak

 

[img:2]

 

Z przekonaniem w przyszłość

Szczególnie łatwa instalacja głośników LD Systems DQOR – z ich uchwytami ściennymi typu slide-and-lock i niewidocznie zintegrowanymi połączeniami – szybko przekonały zespół integracyjny Nawzada H. Mohammeda. W przyszłości Oriental Sound Iraq planuje kolejne projekty z profesjonalnymi rozwiązaniami nagłośnienia od LD Systems.

 

[img:3]
 
na świecie Ciekawe instalacje Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Tommex nagłośnił salę koncertową ZSM we Włocławku
Więcej wiadomości