Tante Mia Tanzt - Electro Festival rozświetlony przez Cameo OTOS H5

Tante Mia Tanzt - Electro Festival rozświetlony przez Cameo OTOS H5

22 czerwca 2022, 12:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Festiwal pod gołym niebem "Tante Mia Tanzt" jest największym festiwalem elektro w północno-zachodnich Niemczech. W tym roku przyciągnął około 20 000 gości na plac Stoppelmarkt w Vechcie w Dolnej Saksonii. Jednodniowa impreza, na której wystąpili tacy DJ-e, jak Don Diablo, Felix Jaehn, Lost Frequencies, Monika Kruse i Wildstylez, była wyjątkowym wydarzeniem po dwuletniej przerwie.

Firma Eventures GmbH była odpowiedzialna za wyposażenie techniczne festiwalu na świeżym powietrzu. Projektant oświetlenia Milan Spira wykorzystał w całości ruchome głowice marki Cameo, w tym nowy model Cameo OTOS H5 Hybrid Beam Spot Wash.

 

[img:1]

 

W celu podkreślenia wyjątkowego charakteru festiwalu EDM i digitalizacji ogólnego wizerunku, Milan Spira i VJ/artysta wizualny Paris Yilmaz z Clubkind Visuals w dużej mierze zrezygnowali z fizycznej scenografii i elementów dekoracyjnych. Aby wypełnić nieuniknione "luki" w scenografii, Spira zamówił z wyprzedzeniem dużą liczbę reflektorów. Po rozmowach z dostawcą DryHire, firmą NicLen, projektant oświetlenia zdecydował się między innymi na nową ruchomą głowicę Cameo OTOS H5, dzięki czemu te hybrydowe głowice typu beam spot wash o stopniu ochrony IP65 miały swoją festiwalową premierę w Niemczech.

 

Jestem fanem opraw hybrydowych, a oprawy OTOS H5 doskonale pasują do tego festiwalu. Pozwala mi to na zastosowanie wszystkich typów lamp i użycie większej liczby tych samych opraw, co ułatwia mi pracę - zwłaszcza na festiwalu z wieloma różnymi występami i wymaganiami. 

Milan Spira - Eventures GmbH

 

[img:3]

 

Oprócz wysokiego strumienia świetlnego Milan Spira jest również pod wrażeniem zestawu gobo i jakości kolorów OTOS H5. Projektant oświetlenia miał już w przeszłości dobre doświadczenia z ruchomą głowicą Cameo OPUS H5 Beam Spot Wash Hybrid Indoor.

Na festiwalu Tante Mia Tanzt wykorzystano również reflektory LED do zastosowań zewnętrznych ZENIT W600 SMD oraz kompaktowe ruchome głowice LED EVOS W3.

 

[img:2]

 

Cameo na festiwalu "Tante Mia Tanzt":

 
  • 46 × Cameo OTOS H5 - hybrydowa ruchoma głowica typu Beam-Spot-Wash IP65
  • 46 × Cameo OPUS H5 - hybrydowa głowica ruchoma Beam-Spot-Wash
  • 46 × Cameo ZENIT W600 - reflektor typu Wash IP65
  • 18 × Cameo ZENIT W600 SMD - reflektor typu Wash / Strobo SMD LED IP65
  • 30 × Cameo EVOS W3 - kompaktowa głowica ruchoma LED typu Wash

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]
 
beam spot wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Głowice do zadań specjalnych od JB Lighting na targach PL+S 2023
Więcej wiadomości