Laney MINI - kreatywność i moc możliwości wprost z Wysp

Laney MINI - kreatywność i moc możliwości wprost z Wysp

12 lipca 2022, 12:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Laney
Dystrybucja: Music Info

Kolekcja miniaturowych wzmacniaczy od Laney’a robi wrażenie! Wersje mono jak i stereo, combo oraz ministack – dla każdego coś dobrego. A wszystkie modele bez wyjątku wyposażone w technologię LSI, pozwalającą bez przeszkód korzystać z aplikacji Tonebidge.

 

 

Seria wzmacniaczy MINI od Laney’a to bogata gama miniaturowych wzmacniaczy, dopracowanych zarówno pod względem wizualnym jak i brzmieniowym. W skład tej linii produktów wchodzą wzmacniacze typu combo (mono oraz stereo z Bluetooth) oraz ministack (head + kolumna). W przypadku wersji combo mamy do dyspozycji dwa wykończenia (Supergrup oraz Lionheart) nawiązujące do ręcznie wykonywanych w Wielkiej Brytanii konstrukcji, w przypadku wersji Ministack stylistykę nawiązującą do modeli Ironheart.

 

[img:5]

 

Seria MINISTACK nawiązuje wizualnie do swoich wielkich lampowych braci i przypomina zminiaturyzowany zestaw head + kolumna. Modele te mogą pracować zarówno na baterię jak i zasilacz oraz posiadają łączność Bluethooh. MINISTACK dysponują mocą 6 wattów, która napędza 4x3 calowego głośniki. Dostajemy również do dyspozycji aplikację TONEBRIDGE kompatybilną zarówno z systemem Android, jak i iOS

 

[img:6]

 

Warto zatrzymać się chwilę przy wyżej wymienionej aplikacji. WSZYSTKIE wzmacniacze serii MINI zostały wyposażone w technologię LSI (Laney Smartphone Insert) umożliwiającą nam korzystanie z aplikacji Tonebridge. Program ten jest doskonałą platformą do nauki piosenek (tabulatury) oraz kształtowania brzmienia. Dzięki pokaźniej bibliotece utworów, możemy za pomocą naszego wzmacniacza odtworzyć brzmienia naszych ulubionych muzyków i edytować parametry w czasie rzeczywistym. 

 

[img:7]

[img:8]

[img:9]

  
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Laney rozwiń listę sklepów

LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio
Więcej wiadomości