Sting wystąpił w Warszawie z mikrofonami Austrian Audio

Sting wystąpił w Warszawie z mikrofonami Austrian Audio

9 sierpnia 2022, 11:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Brytyjska supergwiazda Sting, podczas swojej trasy koncertowej „My Songs Tour”, wystąpiła 30 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z nim w trasie są mikrofony Austrian Audio OD505, CC8 i OC818 (ręcznie produkowane w Wiedniu), które zostały użyte do wokali podkładowych i wzmacniaczach gitarowych.

„My Songs Tour” to specjalna trasa, która zawiera najbardziej lubiane piosenki 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, takie jak "Englishman in New York", "Fields Of Gold", "Shape Of My Heart", "'Every Breath You Take", "Roxanne", "Message In A Bottle" i wiele innych. Sting wystąpił na żywo z zespołem rockowym w składzie: Dominic Miller (gitara), Zack Jones (perkusja), Rufus Miller (gitara), Sting (bas), Kevon Webster (klawisze), Shane Sager (harmonijka) z Melissą Musique i Gene Noble (backing vocals).

 

[img:2]
Od lewej: Austrian Audio OD505, CC8 i OC818 

 

Inżynier FOH Stinga, Howard Page, pracuje z artystą od dziesięcioleci i doskonale zna wymagania występów Stinga na żywo. O mikrofonach wokalowych OD505 powiedział:

 

Dla wokalistów wspierających wybrałem mikrofony dynamiczne OD505, ponieważ mają pełne, bardzo dynamiczne i szlachetne brzmienie, które mnie od razu przekonało.

Howard Page - Inżynier FOH

 

[img:1]
Howard Page i Martin Seidl (CEO Austrian Audio)
 
Systemy bezprzewodowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Pro Audio

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości