Humly Booking Device, czyli urządzenie do rezerwowania stanowisk pracy

Humly Booking Device, czyli urządzenie do rezerwowania stanowisk pracy

13 marca 2023, 10:00
Producent: Humly
Dystrybucja: VIDIS SA

System i sposób pracy w wielu zawodach uległ poważnym przemianom podczas pandemii. Jeszcze nigdy w historii ludzkości tak wielu ludzi nie pracowało zdalnie, nie zdejmując domowych bamboszy z nóg. Powrót do „normalności” w tym zakresie następuje powoli i w dość ograniczonym zakresie.

Firmy zaś, widząc że system pracy zdalnej zdał egzamin, pozbywają się części powierzchni biurowych, i wydawać by się mogło, że pracownicy, którzy zmuszeni są do powrotu do biur, choćby w ramach tzw. „hybrydowego systemu pracy”, będą musieli walczyć o wolne miejsca przy biurku. Aby zapobiec takim sytuacjom, firma Humly opracowała Booking Device, czyli urządzenie do rezerwowania stanowisk pracy, które zostało światu zaprezentowane podczas niedawnych targów ISE 2023.

 

[img:3]

 

Idea jest w sumie bardzo prosta. Właściciel firmy instaluje na wszystkich współużytkowanych stanowiskach pracy urządzenie, na ekranie którego wyświetlana jest informacja o tym, kiedy i przez kogo zostały one zarezerwowane. Mogą to być zarówno zwykłe biurka, jak i całe sale konferencyjne. Z kolei pracownicy, którzy muszą współdzielić owe stanowiska, mogą sprawdzić ich dostępność i dokonać rezerwacji przy użyciu aplikacji na smartfon, tablet czy komputer.

Urządzenie bezproblemowo współpracuje z oprogramowaniem Humly Reservations, tworząc wraz z nim zintegrowane rozwiązanie sprzętowo-programowe, które będzie przez Humly rozwijane w kierunku obsługi kolejnych aplikacji. Na dzień dzisiejszy Humly Booking Device jest dziś kompatybilne z programami Microsoft Exchange, Microsoft Office 365 i Google Workspace.

 

[img:2]

 

Humly Booking Device zostało zaprojektowane z myślą o wszechstronności. W jego smukłej obudowie mieści się mały wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości (przekątna 3.46 cala). Taka forma zapewnia elastyczność sposobów montażu – na blacie, pod blatem bądź innej, dowolnie wybranej powierzchni - i pozycjonowania, przez co zwiększa się wachlarz zastosowań.

Inżynierowie z Humly wprowadzili ponadto kilka dodatkowych, zaawansowanych funkcji, które czynią to urządzenie jeszcze bardziej imponującym. Jedną z takich funkcji, jest sterowanie wysokością regulowanych biurek, automatycznie dostosowujące ją z uwzględnieniem wzrostu rezerwujących je pracowników.

 

[img:1]
 
więcej: www.humly.com
Multimedia

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Humly rozwiń listę sklepów

MOSiR Katowice - Sport przy wzorowym nagłośnieniu
Więcej wiadomości