Reflektory Cameo oświetliły fasadę La Rinascente w Mediolanie

Reflektory Cameo oświetliły fasadę La Rinascente w Mediolanie

14 marca 2023, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Każdego dnia mediolańska Katedra Narodzin św. Marii przyciąga około 10.000 zwiedzających. Korzysta na tym całe miasto, a także ekskluzywny dom towarowy La Rinascente, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie znanego na całym świecie budynku.

W styczniu i lutym tego roku arkady La Rinascente świeciły szczególnie jasno i kolorowo. Powód: projektant oświetlenia Giuseppe Cividini z firmy Milleluci Light Design zainstalował 22 reflektory zewnętrzne LED Cameo FLAT PRO 18 G2 i zapewnił czarujący widok na gotyckie piękno.

 

[img:2]

 

Do oświetlenia w nastrojowej czerwieni, Cividini wykorzystał certyfikowane IP65 lampy Cameo FLAT PRO 18 G2 jako uplights na łukach pasażu i ramach witryn sklepowych. Projektant docenił nie tylko wyjątkową wydajność świetlną, kompaktowość i niską wagę, ale też opcje montażowe i praktyczne rozwiązania oferowane przez te uniwersalne lampy zewnętrzne.

 

Kolory FLAT PRO 18 G2 są wyjątkowo czyste, a uchwyty w kształcie litery U bardzo solidne, co pomogło nam bezpiecznie zamontować oprawy na ścianach. Kolejną zaletą jest to, że lampy zapamiętują ostatni ustawiony kolor, więc nie musieliśmy się martwić o integralność wielotygodniowego projektu oświetlenia 24/7 w przypadku awarii zasilania.

Giuseppe Cividini - Milleluci Light Design

 

[img:1]

 

W przypadku oświetlenia architektonicznego w La Rinascente, Cividini po raz pierwszy pracował z oprawami firmy Cameo. Zachęcony rezultatami zapewnił, że w przyszłości będzie regularnie korzystał z rozwiązań oświetleniowych tego producenta.

 

Cameo otworzyło przede mną nowy świat oświetlenia. Myślę, że wysoką jakość światła docenią też moi liczni klienci z sektora projektowego.

Giuseppe Cividini - Milleluci Light Design

 

[img:3]
 
PAR Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Prolight i Design Express Polska zapraszają na RoadSHOW'24
Więcej wiadomości