Alto Professional przedstawia trzy nowe subwoofery aktywne TS Series o mocy 2500 W

Alto Professional przedstawia trzy nowe subwoofery aktywne TS Series o mocy 2500 W

31 sierpnia 2023, 08:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Alto Professional
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Alto Professional wprowadza do swojej oferty trzy nowe subwoofery aktywne: TS12S, TS15S i TS18S. Każdy nowy subwoofer, zasilany wysokowydajnymi wzmacniaczami klasy D, dostarcza 2500 watów mocy do - odpowiednio - 12-, 15- i 18-calowego głośnika, każdy z cewką 3".

 

[img:2]
 

Wszystkie modele mają wytrzymałą i wewnętrznie usztywnioną obudowę z MDFu, z przednim portem bas-reflex i zintegrowanym gniazdem na sztycę 36 mm. Odporne na zabrudzenie wykończenie obudowy zapewnia zachowanie eleganckiego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Aby zapewnić większą niezawodność każdy subwoofer jest wyposażony w elektroniczny wskaźnik przesterowania, zabezpieczenie termiczne i zabezpieczenie przed przesterowaniem przetwornika, zapewniając niezawodne i długotrwałe działanie.

 

[img:1]

 

Te trzy nowe modele stanowią idealne uzupełnienie dowolnej konfiguracji głośników pełnozakresowych, zapewniając potężną i kontrolowaną obecność niskich tonów w dowolnej konfiguracji PA. Wybierane przez użytkownika ustawienia EQ (Off, Live, DJ) umożliwiają płynną adaptację do różnych rodzajów muzyki i miejsca występu, zapewniając odpowiednie podkreślenie basów zgodnie z wymaganiami. Przełącznik odwracania polaryzacji "Phase Alignment" gwarantuje odpowiednią współpracę zestawów szerokopasmowych i subwooferów, niezależnie od ustawienia i i konfiguracji.

 

[img:3]

Subwoofery aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Alto Professional Alto Professional

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alto Professional rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości