Q-SYS prezentuje na ISE 2024 przekrojowo swoją ofertę

Q-SYS prezentuje na ISE 2024 przekrojowo swoją ofertę

6 marca 2024, 11:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Q-SYS to zarządzana w chmurze platforma audio, wideo i sterowania zbudowana w oparciu o nowoczesną, opartą na standardach IT architekturę. Podczas tegorocznych targów ISE na stoisku Q-SYS zamiast prezentacji poszczególnych produktów firma postanowiła zapewnić odwiedzającym prawdziwe wrażenia, jakie oczekiwaliby od systemów Q-SYS.

 

 

Goście odbywali "wycieczkę" po 4 różnych przestrzeniach w obrębie stoiska, w których wirtualni lub "żywi" pracownicy Q-SYS opowiadali o tym, co można znaleźć w ofercie ich firmy, jak mogą wyglądać przykładowe przestrzenie, w których pracują systemy Q-SYS - np. sala konferencyjna, przestrzeń z grupy rozrywka/hotelarstwo - a także prezentowano nowość w ofercie, system VisionSuite.

 

[img:1]

[img:2]System Q-SYS łączy w sobie silnik audio, silnik wideo i silnik sterujący, eliminując dodatkowe koszty sprzętu, opłaty za programowanie i potencjalne miejsca występowania problemów na "styku" różnych urządzeń czy systemów, takich jak procesory DSP, procesory sterujące i urządzenia wideo.

Q-SYS jest systemem skalowalnym, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania – od małych i prostych instalacji, po duże i złożone, z możliwością jego programowania i obsługi bez wykorzystania kodu programistycznego (na zasadzie łączenia "klocków"), z małą zawartością kodu (łączenie bloków funkcyjnych) i z pełnym kodem, zapewniając kompletny zestaw narzędzi dla każdego projektu i programisty. Q-SYS wykorzystuje szeroko stosowane technologie programistyczne, dzięki czemu można łatwo modyfikować system, w celu obsługi zmieniających się wymagań.

 

[img:3]

[img:4]Nowość w ofercie Q-SYS, system VisionSuite, zapewnia bardziej zachęcające i wciągające doświadczenia do nauki zdalnej lub hybrydowej, czy dla przestrzeni współpracy. Od opartego na sztucznej inteligencji śledzenia prezentera, po przełączanie wielu kamer w oparciu o dźwięk – ten zestaw rozwiązań poprawia widoczność uczestników w pomieszczeniu, zapewniając naturalne wrażenia wizualne dla osób znajdujących się "na drugim końcu linii", umożliwiając zespołom poczucie jedności i utrzymanie zaangażowania, bez względu na to, gdzie się znajdują

 

[img:6]

[img:5]
 

więcej: www.qsys.com
Video i kamery Systemy konferencyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości