ES-335 - Limitowana perełka od Slasha i firmy Gibson

ES-335 - Limitowana perełka od Slasha i firmy Gibson

24 maja 2024, 11:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Przy okazji najnowszej, solowej płyty Slasha, firma Gibsona (której oddział jest wydawcą wyżej wymienionego albumu) wypuściła limitowaną serię gitar ES-335, powstałą przy współpracy z brytyjskim wirtuozem. Oprócz samego instrumentu, w skład zestawu wchodzi masa perełek w tym… wstęp na zamknięty koncert muzyka!

 

 

Gibson Slash 1963 ES-335 Vintage Sunburst Collector’s Edition to limitowana do zaledwie 50 sztuk seria gitar, mająca uczcić premierę bluesowego albumu słynnego rockmana w cylindrze na głowie. Te unikalne instrumenty zostały poddane procesowi postarzania w słynnym Murphy Lab Gibsona, wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane przetworniki Alnico 2 oraz mostek Bigsby B7.

Ciekawie robi się, gdy popatrzymy na listę gratisów dołączonych do tego instrumentu. Oczywiście każda z gitar została podpisana przez muzyka, podobnie jak kopia albumu „Orgy of the Damned” oraz książka „The Collection: Slash”. W skład pakietu wchodzi również futerał oraz certyfikat autentyczności. A na koniec wisienka na torcie – każdy z nabywców otrzyma wejście na prywatny koncert artysty. W sumie nie powinno aż tak to dziwić, przy cenie gitary wynoszącej 14 999 dolarów.  

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Wszechstronna bestia od PRS
Więcej wiadomości