Adrian "Adrian4u" Chryk

Adrian "Adrian4u" Chryk

Adrian Cryk - często pomaga, czasem wkurza, ma dość nieortodoksyjne i alternatywne podejście do sprzętu, zwłaszcza do "świętych marek". 

 
Z muzyką związany z przerwami od 20 lat - jako DJ imprezowy, muzyk, kompozytor, performer; na co dzień także copywriter. Autor hasła "a świstak siedzi i zawija te sreberka" i kilku innych. Autor testów, porad i artykułów dot. tematyki techniki scenicznej, poprzez mobile-dj, skończywszy na sprzęcie DJ i muzycznym. Moderator na forum DJ Shop. Zajmuje sie również pomocą w organizacji imprez.
 
zobacz także:
www.facebook.com/ImprezariatPL
www.imprezariat.pl
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz