Paweł Żwan

Paweł Żwan

Absolwentem Politechniki Gdańskiej (Katedra Systemów Multimedialnych) z tytułem doktora nauk technicznych i właścicielem studia nagrań TERCJA STUDIOS z Gdańska. 

 
Studio TERCJA STUDIOS specjalizuje się w nagraniach lektorskich i dubbingowych, ale w jego ofercie jest również profesjonalna realizacja nagrań muzycznych. TERCJA STUDIOS posiada dwa studia lektorskie i studio muzyczne składające się z reżyserki o powierzchni 12m2 i dwóch odseparowanych szybami pomieszczeń nagraniowych o powierzchni 24m2. 
 
Dodatkowo stworzono trzecie pomieszczenie przeznaczone do nagrywania wzmacniaczy gitarowych, które jest odseparowane akustycznie od pozostałych pomieszczeń studyjnych, co daje możliwość komfortowego nagrywania każdego instrumentu na żywo w oddzielnych pomieszczeniach. 
 
To jedyna taka możliwość w Trójmieście. Studio jest studiem cyfrowym opartym na komputerze Power MAC G5 i iMac z systemami Pro-tools i Logic studio oraz na mikrofonach Neumann, AKG, Shure i przedwzmacniaczach Avalon , Universal Audio, Presonus, Maudio i Focusrite. 
 
 
Zobacz stronę: Studio nagrań TERCJA Studios Gdańsk
 
 
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz