WNAMM09: Roland V-Drums Tutorial

WNAMM09: Roland V-Drums Tutorial

22 stycznia 2009, 17:00
Producent: Roland

Podczas targów NAMM2009 Roland zaprezentował oprogramowanie do nauki gry na perkusji – V-Drums Tutorial – współpracujące z zestawem perkusji elektronicznej HD-1. DT-HD1 pomaga perkusistom na każdym poziomie opanować wstępne schematy i techniki w bardzo przyjemny i prosty sposób. [img:1]

Zestaw DT-HD1 zawiera interfejs USB-MIDI oraz kabel audio. Perkusiści mogą uczyć się od podstawowych schematów z różnych gatunków muzycznych aż do całych ścieżek perkusyjnych z różnych utworów muzycznych, stosując playback. Mają również możliwość wgrywania swoich ulubionych piosenek i dogrywania swoich pomysłów. [img:2]

Na ekranie monitora jest wyświetlony cały przewodnik – kiedy uderzyć w który pad oraz której ręki użyć. Istotna jest również możliwość zmiany tempa czy powtarzania fragmentów. Dla jeszcze większego uprzyjemnienia nauki, DT-HD1 posiada wbudowane gry, które pozwalają wyćwiczyć precyzje, tempo oraz technikę gry.

Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows XP oraz Vista, a dostępny będzie w handlu detalicznym w lutym 2009.

Oprogramowanie i DAW Kontrolery MIDI USB Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz