Pracujmy w ciszy - skrzynie dźwiękoszczelne od Keody

Pracujmy w ciszy - skrzynie dźwiękoszczelne od Keody

2 listopada 2009, 09:20
Producent: Keoda

Keoda prezentuje nową gamę skrzyń dźwiękoszczelnych abyście Państwo mogli pracować w spokoju. Koniec z hałasem komputerów ,serwerów,twardych dysków,UPS ,silników i.t.p. Skrzynie dźwiękoszczelne są doskonale przystosowane do wszelkiego sprzętu dla biur,studia nagrań, post produkcji,radia,telewizji, itd. Pracujmy w ciszy …
___________________________________________________

QUIET-BOX

Quiet-box jest uproszczoną wersją skrzyni dźwiękoszczelnej "silent box" aby wyciszyć komputer lub inny sprzęt .Posiada 3 ciche wentylatory z regulacją szybkości i jest wyłożony wewnątrz gąbką akustyczną . Może być wbudowany w każdy mebel.Wyciszenie 18dB (+/-3dB)

(CZYTAJ WIĘCEJ)

[img:1]
__________________________________________________________

SILENT-BOX

Silent-box produkowany jest z płyty laminowanej 18 mm z warstwą izolacji akustycznej i gąbki akustycznej.Drzwi posiadają szybę o grubości 10 mm.Wyposażony jest w programowalny elektroniczny system kontroli temperatury, który uruchamia 4 ciche wentylatory z regulacją szybkości. Okablowanie informatyczne jest oddzielone od obwodu niskiego napięcia dla uniknięcia zakłóceń.silent-box charakteryzują się doskonałą solidnością ,skutecznym systemem wentylacji wyposażonym w pułapki dźwiękowe pozwalającym wychłodzenie nawet sprzętu lampowego . amortyzacja akustyczna 34 dB (+/-3dB)

(CZYTAJ WIĘCEJ)

[img:2]
__________________________________________________________

SILENT-BOX - V 6 U

Silent-box - V 6 U produkowany jest z płyty laminowanej 18 mm z warstwą izolacji i gąbki akustycznej wewnątrz . Wyposażony jest w 4 wentylatory oraz programowalny elektroniczny system kontroli temperatury który włącza wentylatory. Okablowanie informatyczne jest oddzielone od obwodu niskiego napięcia dla uniknięcia zakłóceń. Regulowana moc wentylatorów. Zawiera 1 zestaw profili rack 19" do ustawienia sprzętu w pozycji pionowej.
amortyzacja akustyczna = 34 dB (+/-3dB)

(CZYTAJ WIĘCEJ)

[img:3]
__________________________________________________________

SILENT-BOX - INT

Dla Państwa komfortu silent box wbudowane w mebel są najlepszym rozwiązaniem aby móc pracować w jak najlepszych warunkach Wyposażony jest w programowalny elektroniczny system kontroli temperatury, który uruchamia 4 wentylatory. Okablowanie informatyczne jest oddzielone od obwodu niskiego napięcia dla uniknięcia zakłóceń. Regulowana moc wentylatorów.Wyciszenie :34 dB (+/-3dB)

(CZYTAJ WIĘCEJ)

[img:4]
__________________________________________________________

Keoda wykonuje również skrzynie dźwiękoszczelne na zamówienie o zwiększonej amortyzacji dźwięku biorąc pod uwagę parametry techniczne sprzętu i środowiska. Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznej wentylacji lub klimatyzacji bezpośrednio do skrzyni dźwiękoszczelnej co pozwala osiągnąć bardzo wysokie parametry wygłuszenia.
 

Meble studyjne Studio - akcesoria Akcesoria inne

Gdzie kupić?

Keoda

Dystrybucja w Polsce:

Keoda - profesjonalne meble studyjne

adres:
ul. Aleja Katowicka 330 Urzut 05-831 Młochów

Sklepy muzyczne > Keoda rozwiń listę sklepów

Studio

Prosta i skuteczna wtyczka od polskiego producenta
Więcej wiadomości