TEST KABLI VOVOX

TEST KABLI VOVOX

28 grudnia 2010, 12:16
Producent: VOVOX
Dystrybucja: AUDIOTECH
[img:1]

[img:2:R]O firmie VOVOX nie wiedziałem nic do momentu, gdy do mojego studia trafiła paczka z kolejnym sprzętem do testów. Obecnie (po paru dniach rzetelnych testów) wiem już o VOVOXie zdecydowanie więcej, bo ich produkty zauroczyły mnie. Polecam, bo naprawdę warto zainteresować się tą szwajcarską firmą produkującą przewody o najwyższej jakości.

Wiem, wiem, zacząłem ostro i w sumie pomyślicie, że nie ma o czym dalej czytać, bo koleś będzie teraz wychwalał kabelki pod niebiosa już do końca artykułu. W rzeczy samej chwalić będę, ale zarazem pozostanę obiektywny i zamierzam wytknąć im pewne wady.

Na wstępie krótko o firmie VOVOX. Pochodzi ze Szwajcarii (wiecie - precyzja, zegarki, jubilerzy, scyzoryki  ), a pochodzenie zobowiązuje. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości okablowania dla szeroko rozumianej branży muzycznej (studia nagrań, estrada, zespoły, audiofile). W procesie konceptu i produkcji VOVOXowi przyświeca idea: róbmy przewody w oparciu o wiedzę o materiałach, a nie na podstawie elektrotechniki (założenie może i słuszne, ale przecież branża audio to w zdecydowanej mierze elektrotechnika). Kolejnym pięknie brzmiącymi hasłami firmy są: usuwamy przeszkody na drodze płynącego sygnału i czynimy go bezstratnym (brzmi pięknie i bajkowo, ale czy tak faktycznie jest?)

Czym różnią się przewody VOVOXa od standardowych?
Odpowiedź: Wszystkim


Kable typu JACK Kable, przewody, złącza Kable XLR Kable SPEAKON Kable TOSLINK Kable CINCH Gniazda

Gdzie kupić?

VOVOX

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > VOVOX rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Większe możliwości mikserów Yamaha DM3 z nowym softem V2.0
Więcej wiadomości