Rekordowy zakup najnowszego systemu liniowego JBL VTX w Polsce

Rekordowy zakup najnowszego systemu liniowego JBL VTX w Polsce

7 marca 2012, 09:38
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

[img:1]

 Krakowskie konsorcjum firm AUDIO-TECH kierowane przez Wojciecha Lipczyńskiego oraz  MUSIC COOK Sound Design Ireneusza Polichta jako drugie po belgijskim AED Rent w Europie dysponować będą najnowszym system liniowym JBL VTX


ESS Audio wczesną wiosną b.r. dostarczy krakowskiemu konsorcjum gigantyczną aparaturę nagłośnieniową o mocy blisko 600 kW składającą się z:

 

  • 64 szt szerokopasmowych modułów JBL V25,
  • 44 modułów niskotonowych JBL S28,
  • 66 wzmacniaczy Crown iT12000HD z procesorami BSS Omnidrive
    zamkniętych w 22 dedykowanych rackach Crown VRack.

  

JBL VTX jest obecnie najnowocześniejszym systemem liniowym na rynku, a jego sprawność aż o 6 dB wyższa od jego dotychczasowego dzieła L-ACOUSTICS K1 

zapewnia inżynier Paul Bauman
- współtwórca systemu liniowego nowej generacji JBL’a


Jak informuje dystrybutor JBL - Firma ESS AUDIO:

z relacji zaproszonych na prezentację gości, również z konkurencji, VTX jest aparaturą brzmiącą doskonale. Nie dziwi więc fakt, że z powodu ilości zamówień na świecie na dostawę tego systemu obecnie będzie trzeba czekać rok. 
 

Błyskawiczne tempo, w jakim system nagłośnieniowy jest zamawiany potwierdza, że mamy do czynienia z prawdopodobnie najpotężniejszą konstrukcją na rynku, która przebojem  zajmie należne jej miejsce w riderach, co potwierdza zakup ponad 300 VTX’ów przez AED Rent oraz zainteresowanie Rat Sound tym systemem,  obu firm do tej pory związanych z L-Acoustics.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

Kolumny i głośniki Systemy liniowe Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

HiFi

RIVAGE PM7 nową gwiazdą Opery Wrocławskiej
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz