Dream Piano i wiele więcej od Samicka

Dream Piano i wiele więcej od Samicka

24 lipca 2012, 13:49
Producent: Samick Piano
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

[img:1]

Pianino to znacznie więcej, niż tylko złożenie wytworzonych części z pomocą nowoczesnej technologii. Nic nie jest w stanie zastąpić subtelności, muzycznej wrażliwości i precyzji ucha doświadczonego rzemieślnika. W pianinach Samick znajdziecie skrytą w nich duszę, która objawia swe sekrety w brzmieniu strun.

 

Dream Piano - Śnij cały czas!

System Samick Dream Piano jest wyposażony w wejście słuchawkowe Jack, aby każdy muzyk mógł cieszyć się pełnym i bogatym brzmieniem muzyki nie przeszkadzając sąsiadom i bliskim. Dzięki temu systemowi można również pianino akustyczne wykorzystać w roli pianina cyfrowego.

Z pianinami Samick Wasz sen stanie się rzeczywistością. W każdej chwili możecie cieszyć się systemem Samick Dream Piano, a Wasza rodzina i sąsiedzi docenią te innowacyjne rozwiązanie, kiedy gra nie będzie rozpraszać nikogo. Poza wyjściem słuchawkowym Jack, ten system wyposażony jest w technologie cyfrowe oraz MIDI, zapewniając ogromną różnorodność najczęściej poszukiwanych brzmień, posiada funkcje edycji oraz umożliwia połączenie z kompatybilnymi systemami z portami IN/OUT.

[img:2]

DZIEŃ - Pianino akustyczne
Cieszcie się prawdziwie wytwornym brzmieniem pianin Samick, które dadzą Wam wrażenie, żę gracie na sali koncertowej.

NOC - Dream Piano
Wasz sen z pianinami Samick stanie się rzeczywistością w każdej chwili o dowolnej porze.

System Dream Piano nie zmienia odczucia gry na klawiszach - młoteczki są umieszczane w blokowanej pozycji, nie wpływając na ruch samych klawiszy. System czujników umieszczonych pod klawiszami pozwala na swobodę ekspresji. Dream Piano wyczuje najsubtelniejsze zmiany nacisku i przekaże wierne brzmienie do słuchawek, lub na inne urządzenie poprzez interfejs MIDI.

CNC

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych w budowie pianin, Samick zapewnia zawsze wysoką jakość i wyraźną wyjątkowość brzmienia.
 

Płynne zamykanie pokrywy na klawiaturę

SAMICK w większości swoich modeli zastosował system płynnego zamykania pokrywy, by zapobiec wypadkom, które mogłyby uszkodzić cenne dłonie artystów.

[img:4]

System SOSTENUTO

System Sostenuto przez długi czas był zarezerwowany tylko dla fortepianów. Obecnie dzięki nowym projektom jest dostępny również w pianinach.
 

Materiały najwyższej jakości dla najlepszego brzmienia

Fortepiany i pianina Samick są dziełami sztuki stworzonymi z ponad 8.000 części takich, jak selekcjonowane drewno, najlepsze stopy stali i filce. Materiały najwyższej jakości trafiają w doświadczone ręce profesjonalnych rzemieślników, by stworzyć instrument światowej klasy o wyjątkowym brzmieniu. Wszystkie te fakty oraz połączenie rzemiosła i zmysłu artystycznego są prawdziwym dziedzictwem tradycji Samick.

[img:3]

 

 

Pianina akustyczne Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Samick Piano Samick Piano www.smcmusic.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Samick Piano rozwiń listę sklepów

Odwiedzamy stoisko firmy Artesia na targach NAMM Show 2022
Więcej wiadomości