NAMM 2014: Debiut konsoli MIDAS M32

NAMM 2014: Debiut konsoli MIDAS M32

27 stycznia 2014, 13:00
Producent: MIDAS
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

[img:1]

Midas M32 to cyfrowa konsola mikserska z 40 wejściami i szerokim zakresem opcji łączności, zaprojektowana jako zaawansowane narzędzie dla profesjonalistów w przemyśle audio.

Posiada te same przedwzmacniacze, co konsole serii Pro Midasa, oraz zmotoryzowane suwaki Midas Pro Faders o bardzo długiej żywotności. Ponadto, konsola jest zdolna do rejestracji dźwięku przy 96 kHz, posiada konwertery analogowo-cyfrowo-analogowe 192 kHz oraz złącze Ultranet.

 

Midas M32 na NAMM 2014

Ujawnienie nowego miksera na targach NAMM było niemałą niespodzianką, szczególnie zważywszy na bardzo liczne podobieństwa między M32, a X32 Behringera, wyprodukowanym wespół z Midas’em. Za projekt zewnętrzny odpowiedzialny był projektant przemysłowy z Bentley Motors - M32 posiada bardzo nowoczesny wygląd i trwałą konstrukcję. Wykonany jest między innymi z włókna węglowego i aluminium.

 

 

[img:2]

 

Inne funkcje konsoli to rozbudowany system efektów cyfrowych i wbudowany interfejs audio USB 32x32 z możliwościami rozszerzeń na złącza ADAT, MADI czy Dante. Jak twierdzi producent, M32 jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na lekką, przenośną konsolę Midas, oferującą jakość wykonania uznanych dzieł tej firmy.

M32 łączy z X32 bardzo wiele, od układu panelu użytkownika i wyglądu przycisków wyświetlacza do obecnych funkcji i wbudowanych efektów. Niemniej, M32 kosztuje o połowę więcej od X32 i wykonany jest w całości przez Midas.

 

[img:3]

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz