Christie MicroTiles: unikalny sposób prezentacji obrazu

Christie MicroTiles: unikalny sposób prezentacji obrazu

15 maja 2014, 10:00
Producent: Christie

[img:13]

MicroTiles Christie zbudowane są na sprawdzonej technologii DLP i specjalnie zaprojektowane dla uzyskania maksymalnej jakości obrazu podnosząc technologię projekcji na nowy poziom. Niepowtarzalny system projekcji obrazu wtopi się w aranżacje architektoniczne i odtworzy obraz z niespotykaną dotąd dokładnością i kolorystyką.

Christie MicroTiles podnoszą technologię projekcji obrazu na wyższy poziom. Są zbudowane w oparciu o technologię DLP oraz technologię LED.

 

 

Specjalnie zaprojektowane dla uzyskania maksymalnej jakości i efektu przyciągnięcia uwagi widza do jakości prezentowanego materiału. MicroTiles Christie są idealne do szerokiego zakresu wymagających zastosowań, w tym elementy architektoniczne, out-of-home, kontrolne ściany wideo kontroli a także jako elementy reprodukcji reklam.

Wykorzystując mocne strony projekcji DLP i Light Emitting Diode (LED), MicroTiles Christie oferta znacznie jaśniejszy obraz i dużo szersze palety kolorów niż tradycyjne płaskie ekrany LCD i ekrany plazmowe. Praktycznie bez ograniczenia ilości modułów na wyświetlaczu, MicroTiles Christie odtwarza praktycznie bez szwu nieograniczoną liczbę pikseli w natywnej rozdzielczości.

 

[img:11]

 

Dzięki niewielkim rozmiarom i budowie modułowej, Christie MicroTiles daje swobodę projektowania i instalacji cyfrowego ekranu projekcyjnego w dowolnym miejscu przestrzeni komercyjnej. Z głębokością tylko 260 mm i wagą 9.4 kg MicroTiles idealnie wpisują się w każdą przestrzeń.

 
[img:12]
 
[img:8]

Lekkie i płytkie moduły mogą być umieszczane i projektowane w dowolnej przestrzeni, projektowane dla dowolnych wielkości, kształtów czy orientacji ekranu, tworząc cyfrowe płaszczyzny wideo z minimalnym 0.7mm szwem.

[img:9] Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwy sposób konfigurowanie ustawień. Funkcja On-screen menu ułatwia ustawienia. Pilot może działać w odległości do 100 m od ekranu.
[img:10] Aby odtworzyć film lub dowolny materiał prezentacji, po prostu podłączyć komputer PC lub dowolny odtwarzacz do jednostki ECU za pomocą pojedynczego przewodu DVI. Jeśli materiał prezentacyjny będzie przekraczał wartość przesyłu dla sygnału DVI (czyli około WUXGA przy 60 Hz), należy zwiększyć ilość ECU połączonych do ekranu.
 
[img:1]

 

Liczą się Funkcje

MicroTiles daje możliwość, aby uchwycić na swój sposób uwagę publiczności. Spektakularne kolory, doskonała jakość obrazu i elastyczność budowy modułowej, jak żadne inne rozwiązania wizualne wzbudzają zainteresowanie wśród widzów, niezależnie od prezentowanego materiału.

 

Gdy liczy się kolor

MicroTiles Christie oferuje możliwości pełnej reprodukcji kolorów, aż 115% gamy kolorów NTSC i wyprzedza standardowe panele LCD o ponad 50%. Jeśli potrzebujesz konkretnego czerwonego, zapewni prawdziwą czerwień, a brązowe - nie jest już wyzwaniem. Twoje Brand Loga utrzymają naturalne projektowane barwy.

 

Wyższa rozdzielczość

Piksel to potęga. Moduły dostarczają 70x więcej pikseli niż najpopularniejsze 4mm do montażu powierzchniowego wyświetlacze LED. Twoje logo nie będzie wyglądać niewyraźne. Twoja sztuka zawsze wygląda bez zarzutu. Mapy geograficzne już więcej nie będą wprowadzać w błąd.

 

[img:2]

 

Dowolny kształt, dowolny rozmiar

Ograniczone jedynie przez wyobraźnię, Christie MicroTiles można skonfigurować w dowolnym kształcie i dowolnej wielkości.Skomponuj swój ekran, gdzie i jak chcesz.

 

[img:3]

 

Snap, Lock and Play

Lekkie, modułowe kostki zazębiają się szybko i łatwo jak klocki. Usiądź wygodnie, podczas gdy płytki automatycznie wykrywają się wzajemnie i wyświetlą obraz na ekranie. Kostki można dowolnie poprzestawiać i ułożyć je w nowy wzór, a one ponownie automatycznie się rozpoznają i skonfigurują.

 

Długotrwała niezawodność

Niezawodne półprzewodnikowe elementy, w tym mocne diody LED posiadają żywotność 65.000 godzin przy założeniu światła 400 nitów (przy S100). Oznacza to, że materiały wyświetlane będą z niezmienną jakością przez ponad 7 lat! Używając MicroTiles Christie, masz pewność, że wyświetlane informacje nie odbiegają w żaden sposób od pierwotnej koncepcji.

 

Automatyczne kolory i jasność

Christie MicroTiles mają wbudowane czujniki, które monitorują wydajność każdej diody LED, dzięki czemu system wykrywa sam siebie w całej wielkości ekranu i automatycznie dopasowuje jasność i kolor dla całej powierzchni wyświetlanej, kontrolując pracę jednostki przez cały czas wyświetlania obrazów.

 

[img:4]

 

Brak Pixel Left Behind

Dzięki ultra-cienkiej spoinie zwanej branżowo szwem, można mieć pewność, że wszystkie potrzebne informacje nie zostaną utracone.

 

[img:5]

 

Łatwa w serwisie

Każda kostka jest w 100% serwisowana od przodu, co pozwala na naprawy lub wymiany części do użytku w mniej niż 15 minut, bez konieczności wyłączania lub demontażu pozostałych kostek.

 

[img:6]

 

Multimedia Ekrany, tablice

Gdzie kupić?

Christie

Dystrybucja w Polsce:

GiG Sp. z o.o.

adres:
ul. Kabaretowa 21 01-942 Warszawa

Sklepy muzyczne > Christie rozwiń listę sklepów

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości