ART PRO CHANNEL II - Profesjonalny tor audio do studia i na scenę

ART PRO CHANNEL II - Profesjonalny tor audio do studia i na scenę

6 września 2016, 09:00
Producent: ART

ART PRO CHANNEL II to profesjonalny tor audio zawierający kompresor oraz korektor. Ponadto, wyposażono go w najnowszy, lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy, charakteryzujący się bardzo cichą pracą i niesamowitą przejrzystością dźwięku.

W sekcji przedwzmacniacza użytkownik ma do dyspozycji regulację wzmocnienia, przestrajany filtr górnoprzepustowy, regulację poziomu wyjściowego i przełącznik fazy. Potężny procesor dynamiki, który subtelnie i skutecznie kontroluje transjenty i szumy, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

[img:1]

ART Pro Channel II

 

Urządzenie oferuje dwa tryby pracy kompresora: automatyczny i manualny. W trybie auto, konstruktorzy wykorzystali świetnie sprawdzające się rozwiązania zastosowane w cieszącym się dobrą opinią kompresorze PRO VLA. Tryb manualny pozwala natomiast na samodzielną regulację progu kompresji, stopnia kompresji, czasu ataku i powrotu oraz typu kompresji.

Parametryczny korektor umożliwia ukręcenie dowolnego brzmienia, które możemy z kolei  wprowadzić przed lub za kompresorem. Na wyjściu z urządzenia umieszczony został potencjometr master output, wskazówkowy miernik VU z możliwością przełączania źródła sygnału (compresor / preamp / input / output), oraz dwa ledowe mierniki pokazujące stopień nasycenia lampy i gain reduction kompresora.

 

[img:2]

ART Pro Channel II

 

Na tylnym panelu mamy symetryczne wejścia i wyjścia XLR, niesymetryczne Jack oraz 2 punkty insertowe na jackach, którymi możemy wpiąć inne urządzenia pomiędzy dowolne sekcje naszego Pro Channela. Na przednim panelu umiejscowiono dodatkowe wejście Hi-Z ¼" Jack, co w znaczny sposób ułatwia pracę urządzenia w bezpośrednim połączeniu z instrumentem, takim jak gitara czy bas.

Z całą pewnością jest to urządzenie, które znajdzie swoje miejsce zarówno w studiu, jak i na scenie.

 

Zobacz video:

 

Procesory dźwięku Korektory Procesory inne Procesory dynamiki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > ART rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości