NAMM2017: SD12 - Najnowsza konsoleta DiGiCo [VIDEO]

NAMM2017: SD12 - Najnowsza konsoleta DiGiCo [VIDEO]

9 lutego 2017, 11:00
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Podczas tegorocznej edycji targów NAMM brytyjska firma DiGiCo zaprezentowała swoją najnowszą konsoletę - SD12, która jest znakomitym uzupełnieniem całej serii SD.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to podwójny ekran dotykowy i dwie oddzielne sekcje 12 tłumików w warstwach. Konsoleta została wyposażona w oprogramowanie Core 2, dzięki czemu możemy kontrolować absolutnie każdą funkcję za pośrednictwem ekranu dotykowego. Wszystkie efekty, korektory czy kompresory posiadają tu bowiem bardzo przejrzysty interfejs graficzny.

 

[img:5]

 

Kolejną nowością jest technologia Hidden Til Lit zastosowana w encoderach, które są podświetlane w kolorach odpowiadających przypisanym parametrom.

DiGiCo SD12 kosztuje 46.500 $. Szerzej o konsolecie pisaliśmy TUTAJ.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Kurzweil SP7 - Nowy gracz w kategorii stage piano
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz