Fender rozszerza serię ukulele California Coast

Fender rozszerza serię ukulele California Coast

6 października 2017, 14:00
Producent: Fender

O tym, że ukulele przeżywa swój renesans na rynku instrumentów akustycznych najlepiej świadczy fakt, że czołowi producenci wciąż rozszerzają tę gałąź swojej oferty. Nie inaczej jest z firmą Fender, która właśnie zaprezentowała pięć nowych modeli.

Venice, Seaside, Zuma, Rincon i Montecito, bo o nich mowa, są rozszerzeniem popularnej serii California Coast. Nowe modele są mocno zróżnicowane pod względem wykończenia, wykorzystanych materiałów oraz oczywiście - ceny. W ten sposób, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy naszą przygodę z ukulele, czy też mamy już za sobą kilka lat gry, z pewnością będziemy w stanie wybrać instrument, który będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom i potrzebom. 

Zobacz galerię nowych modeli Fender California Coast:

 

#1 Fender Venice

[img:1] 

Cena: 50 GBP

 

#2 Fender Seaside

[img:2]

Cena: 66 GBP

 

#3 Fender Zuma:

[img:3]

Cena: 105 GBP

 

#4 Fender Rincon

[img:4]

Cena: 170 GBP

 

#5 Fender Montecito

[img:5]

Cena: 210 GBP

Gitary Ukulele

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fender rozwiń listę sklepów

Gitara

Dobra jakość za dobrą cenę? Poznaj nową markę gitar ARROW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz