Ukulele Laila - oryginalne i solidnie wykonane. Dla każdego

Ukulele Laila - oryginalne i solidnie wykonane. Dla każdego

16 lutego 2023, 10:00
Producent: Laila
Dystrybucja: Music Info

Ukulele jest instrumentem, który od wielu lat cieszy się coraz większym powodzeniem wśród grających. Zarówno tych grających na gitarze, jak i kompletnych nowicjuszy. Historia ukulele sięga 125 lat wstecz, gdy na słonecznych Hawajach, trzech portugalskich imigrantów-lutników wpadło na pomysł kompaktowego instrumentu, który oprócz amatorów pokochali tacy giganci jak Elivs Presley, Bruce Springsteen, czy John Lennon.

Kolejną, ciekawą marką, oferującą w swojej ofercie te instrumenty jest Laila.
Ceny ulukele w przedziale 129 zł - 379 zł (pokrowiec w komplecie), a więc fantastycznie!  

PEŁNA KOLEKCJA UKULELE LAILA

 

[img:5]

 

Ukulele Laila Classic

 [img:1]

Ukulele marki Laila rozpoczyna seria Classic . Instrumenty składające się na tę serię to ukulele sopranowe, z bogatym wyborem gatunków drewna ( świerk plus mahoń, orzech plus okume). Modele serii Classic wyposażone zostały w struny Aquilla oraz pokrowiec Nexon.

 [img:2]

Modern design

Ciekawą wariacją na temat klasycznego wykończenia ukulele jest seria Modern design. Oprócz szerokiej gamy dostępnych drewien ( agathis, okume, zebra), uwagę przykuwa niestandardowy układ trzech otworów rezonansowych.

 [img:3]

Laila Woodart oraz Fun

Fantastycznie wizualnie prezentują się z kolei serie Woodart oraz Fun. Obie serie dostępne są jako instrumenty sopranowe oraz koncertowe. W przypadku Woodart od razu rzuca się w oczy faktura drewna na płycie wierzchniej oraz intensywne wersje kolorystyczne, podczas gdy cechą charakterystyczną serii Fun są laserowo grawerowane motywy graficzne.

[img:4]

 

Laila Master

Seria MASTER to już wysoka półka ukulele. Cechuje ją płyta wierzchnia wykonana z litego świerku lub orzecha, boki i tył: mahoń, orzech, palisander. Gryf: okume. W tych ukulele zastosowano profesjonalne maszynki olejowe (die cast) oraz na uwagę zasługuje rozetka z wklejanego mohoniu + Abalone. Serię wyróżnia także specjalne podcięcie krawędzi typu Armrest, poprawiające wygodę podczas gry. 

[img:6]

Ukulele Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Laila rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i skuteczny octa-fuzz od EHX
Więcej wiadomości