Midiplus zostało nową marką firmy Sound Station

12 października 2018, 10:00
więcej info: SOUND STATION Sp. z o.o. SOUND STATION Sp. z o.o. tel: +48 222111870 soundstation.pl

Midiplus to zastrzeżona marka Ta Horng Wood Enterprise Musical Instrument Co Ltd, spółki utworzonej w Tajwanie w 1974 roku. Patrząc na historię firmy, możemy z przekonaniem stwierdzić, że słowo „innowacja” stało się hasłem przewodnim producentów Midiplus.

Trzy lata po powstaniu spółki firma wyprodukowała pierwsze elektroniczne organy, które dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom zdominowały ówczesny rynek oraz znacznie przyczyniły się do spopularyzowania marki. Po 20 latach i paśmie samych sukcesów w produkcji keyboardów, Midiplus wypuszcza pierwszą na świecie klawiaturę midi.

 

[img:1]

 

Owocem długofalowej współpracy z firmą M-Audio, która miała swój początek w 1998 stała się seria klawiatur midi "Radium". Ten innowacyjny produkt zyskał sobie uznanie ogromnej ilości użytkowników na całym świecie, co sprawiło, że stał się on jednym z bardziej znanych produktów firmy. Po wielu latach współpracy z takimi firmami jak M-Audio czy TERRATEC, dziś Midiplus działa i rozwija się samodzielnie wciąż bazując na innowacji, opartej na badaniach i dążeniu do ciągłych ulepszeń swoich produktów. Warto też zaznaczyć, że spora część firm obecnie dominujących na rynku audio jest stworzona właśnie z podzespołów Midiplus.

 

[img:3]

 

Od 2018 roku Midiplus na stałe zadomowił się już w naszym kraju. Jest obecnie nową marką firmy Soundstation będącej również oficjalnym dystrybutorem oprogramowania FL STUDIO (Image-Line), Band in a Box (PG MUSIC). Rodzimy dystrybutor od dwóch lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów do studiów nagraniowych oraz producentów muzycznych. 

Zakres asortymentu Midiplus jest dość szeroki, związany z MIDI/PRO AUDIO. Z pośród produktów dostępnych w polskiej dystrybucji znaleźć możemy klawiatury sterujące - kontroler USB / MIDI 49 półważonymi klawiszami w stylu fortepianowym, sterowniki USB / MIDI z padami perkusyjnym, interfejs USB/MIDI czy różnego rodzaju smart pady.

 

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ MIDIPLUS

 

[img:2]

 

Keyboardy Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon- pt: 9-17

adres:
Al. Jerozolimskie 200 lok. 513 02-486 Warszawa

Sklepy muzyczne > Midiplus rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz