Midiplus zostało nową marką firmy Sound Station

Midiplus zostało nową marką firmy Sound Station

12 października 2018, 10:00
Producent: Midiplus

Midiplus to zastrzeżona marka Ta Horng Wood Enterprise Musical Instrument Co Ltd, spółki utworzonej w Tajwanie w 1974 roku. Patrząc na historię firmy, możemy z przekonaniem stwierdzić, że słowo „innowacja” stało się hasłem przewodnim producentów Midiplus.

Trzy lata po powstaniu spółki firma wyprodukowała pierwsze elektroniczne organy, które dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom zdominowały ówczesny rynek oraz znacznie przyczyniły się do spopularyzowania marki. Po 20 latach i paśmie samych sukcesów w produkcji keyboardów, Midiplus wypuszcza pierwszą na świecie klawiaturę midi.

 

[img:1]

 

Owocem długofalowej współpracy z firmą M-Audio, która miała swój początek w 1998 stała się seria klawiatur midi "Radium". Ten innowacyjny produkt zyskał sobie uznanie ogromnej ilości użytkowników na całym świecie, co sprawiło, że stał się on jednym z bardziej znanych produktów firmy. Po wielu latach współpracy z takimi firmami jak M-Audio czy TERRATEC, dziś Midiplus działa i rozwija się samodzielnie wciąż bazując na innowacji, opartej na badaniach i dążeniu do ciągłych ulepszeń swoich produktów. Warto też zaznaczyć, że spora część firm obecnie dominujących na rynku audio jest stworzona właśnie z podzespołów Midiplus.

 

[img:3]

 

Od 2018 roku Midiplus na stałe zadomowił się już w naszym kraju. Jest obecnie nową marką firmy Soundstation będącej również oficjalnym dystrybutorem oprogramowania FL STUDIO (Image-Line), Band in a Box (PG MUSIC). Rodzimy dystrybutor od dwóch lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów do studiów nagraniowych oraz producentów muzycznych. 

Zakres asortymentu Midiplus jest dość szeroki, związany z MIDI/PRO AUDIO. Z pośród produktów dostępnych w polskiej dystrybucji znaleźć możemy klawiatury sterujące - kontroler USB / MIDI 49 półważonymi klawiszami w stylu fortepianowym, sterowniki USB / MIDI z padami perkusyjnym, interfejs USB/MIDI czy różnego rodzaju smart pady.

 

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ MIDIPLUS

 

[img:2]

 

Keyboardy Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Sklepy muzyczne > Midiplus rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości