Bezprzewodowe słuchawki HDJ-X5BT od Pioneer DJ

30 października 2018, 10:00
więcej info: DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

HDJ-X5 to dość popularny model słuchawek od Pioneera. W związku z upodobaniami i wskazówkami płynącymi ze strony klientów producent postanowił dodać do niego technologię bezprzewodową, tworząc model HDJ-X5BT.

Potrzeby sprzętowe nowoczesnego DJ’a definiowane są w dużym stopniu poprzez mobilność oraz niezawodność. To właśnie z tego powodu w ostatnim czasie swoją popularność zyskują bezprzewodowe, w większości oparte na technologii Bluetooth słuchawki. HDJ-X5BT świetnie sprawdzą się w podróży, podczas ćwiczeń czy po prostu podczas spaceru.

 

[img:2]

 

Nie są to jednak jedyne zastosowania - słuchawki te potrafią dostarczyć znakomitej jakości dźwięku i nie zapominajmy, że jako produkt działu Pioneer DJ są w dużej części dedykowane do występów klubowych. No właśnie, ale bezprzewodowo… w klubie? Odpowiedzią na to jest fakt, że z tych słuchawek bez problemu można korzystać jak ze standardowego, przewodowego modelu korzystając z kabla znajdującego się w zestawie.

 

[img:1]

 

Modele serii HDJ-X5BT wyposażone zostały w wydajną baterię umożliwiającą ponad 20-godzinny czas pracy na 3-godzinnym ładowaniu. Oprócz tego mogą służyć jako zestaw bezprzewodowy do rozmów - dzięki znajdującym się na pokładzie mikrofonie.

Nowe słuchawki dostępne będą na początku listopada w trzech kolorach - HDJ-X5BT-K (Metallic Black), HDJ-X5BT-R (Metallic Red), a także HDJ-X5BT-W (Gloss White) w cenie $149 (około 563 zł).

 

 
Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

NAMM'20: DiGiCo poszerza rodzinę konsolet Quantum
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz