Nowa seria ekranów AV od ADJ

Nowa seria ekranów AV od ADJ

13 grudnia 2018, 13:33
Producent: American DJ

Amerykański producent oświetlania i ekranów LED rozszerzy swoją ofertę o kolejną odsłonę popularnego ekranu AV. Nowy wypust ekranu został uposażony w pixele LED (RGB) o wielkości 2,97mm, zapewniając dla jednego metra kwadratowego rozdzielczość 168x168 pixeli.

Kąt widzenia dla panelu to 160° w panoramie i 60° w przechyle dla dystansu oglądania 2,97m. Dodatkowo jak zaznacza producent, ekran może zostać wygięty do 5° co daje więcej możliwości dostosowania ekranu do sceny. Ekrany są wyposażone w 4 moduły LED, dzięki czemu ułatwia to serwisowanie i naprawę urządzeń. Urządzenie obsługuje również karty Novastar A5s. 

[img:1]

Oświetlenie led Multimedia Ekrany, tablice

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz