Nowe ramy rack od Caymon

Nowe ramy rack od Caymon

17 maja 2019, 09:00
Producent: Caymon

Caymon to pochodząca z Belgii firma zajmująca się produkcją szerokiego zakresu akcesoriów studyjnych i scenicznych. W jej ofercie znajdują się ramy, szafy rack 19” wraz z szufladami, złączami, organizerami, systemy modułowe CASY, skrzynie transportowe i statywy. W ostatnim czasie na rynek wprowadzona została seria otwartych ram rack OPR5xx.

Nowa seria wprowadza szereg udoskonaleń i kluczowych zmian do popularnej serii OPR. Najnowsze modele wyróżniają się zmienną głębokością od 500 do 800 mm, dzięki czemu bez problemu pomieszczą nawet bardzo niestandardowe urządzenia rack 19". Wszystko to ze względu na specjalnie zaprojektowaną konstrukcję, która zapewnia dwa dodatkowe miejsca rack przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnych rozmiarów.

 

[img:1]

Caymon OPR509A

 

Wszystkie ramy rack dedykowane są do standardowego sprzętu 19" i zgodne są ze standardami ANSI/EIA RS-310D, DIN41491 oraz IEC60297. Wzmocniona konstrukcja oparta o 2-milimetrowe, stalowe ramy zapewnia maksymalną ochronę sprzętu wraz z możliwością montażu na ścianie lub (w przypadku modeli OPR5xxA) na suficie. Ramy pomalowane zostały wytrzymałą, czarną (RAL9004) powłoką proszkową.

Na szczególną uwagę zasługuje kompaktowy, regulowany model OPR509A o wymiarach 520 x 425 x 500~800. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia łatwe dostosowanie głębokości ramy w zakresie 500 - 800 mm i ze względu na mnogość otworów montażowych (na śruby i do podwieszenia) pozwala na dopasowanie całości do większości przestrzeni. Model ten może pomieścić do 9 urządzeń zbudowanych w standardzie 19", a jego budowa w żaden sposób nie zakłóca biegu powietrza.

 

[img:3]

 

Każda z kompaktowych ram znajdujących się w ofercie producenta, ze względu na swoją budowę dostarczana jest w niewielkich opakowaniach z elementami do samodzielnego montażu, który średnio, jednej osobie nie zajmuje więcej niż 10 minut. Dodatkowo, do zestawu producent dodaje cztery, regulowane stópki, cztery śruby M8 do montażu na ścianie oraz 20 standardowych śrub z nakrętkami do montażu sprzętu.

Wszystkie modele serii OPR5xx dostępne sa w wersji 6, 9 i 12u oraz dostarczane są w kompaktowej paczce z możliwością łatwego i szybkiego montażu przez jedną osobę.

 

Pobierz instrukcję montażu PDF

 

[img:2]

 

więcej: caymon.eu
Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Caymon Caymon www.caymon.be

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Premiera nowego FletcherMachine V2 Adamsona na InfoComm
Więcej wiadomości