Defender wspiera dostępność na festiwalu ROCKHARZ w Niemczech

Defender wspiera dostępność na festiwalu ROCKHARZ w Niemczech

10 października 2023, 09:00
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Festiwal ROCKHARZ w niemieckim regionie Harz to wyjątkowe miejsce. Pierwotnie rozpoczęty pod nazwą "Rock gegen Rechts" ("Rock przeciwko prawu") stale ewoluował i przyjął nowe, ważne wartości: zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczną, regionalność i integrację.

 

[img:1]

 

Na początku lipca 2023 roku prawie 24 000 fanów muzyki zjechało na teren lotniska Ballenstedt na cztery dni, aby cieszyć się występami Blind Guardian, In Flames, Arch Enemy i wielu innych podczas 30. jubileuszowej edycji festiwalu. Aby tegoroczne targi ROCKHARZ były wspaniałym doświadczeniem dla WSZYSTKICH odwiedzających, organizatorzy zdecydowali się na zastosowanie przejazdów kablowych z systemu modułowego Defender MIDI 5 2D.

 

Jeśli chodzi o dostępność, większość ludzi myśli tylko o osobach na wózkach inwalidzkich. Dotyczy to jednak również innych osób z upośledzeniem chodzenia, osób niewidomych lub osób z upośledzeniem umysłowym, które mogą mieć problemy z nierównymi powierzchniami. W tym kontekście systemy ochrony kabli marki Defender w szerokim zakresie zapewniają ludziom większe bezpieczeństwo i dosłownie przełamują bariery.

Marco Spiller - Prezes Lebenshilfe Braunschweig

 

[img:2]

 

Zespół kierowany przez Kaia Wilhelma z Veruga GmbH zainstalował łącznie 60 osłon kablowych Defender MIDI 5 2D, w tym rampy dla wózków inwalidzkich MIDI 5 2D R.

 

Dzięki rampom dla wózków inwalidzkich osłony kabli można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu na dowolnej powierzchni. Ponadto rampy są kompatybilne z innymi produktami, z których część już położyliśmy, dzięki czemu mogliśmy stworzyć w tych miejscach również przejazd dla wózków inwalidzkich.

Kaia Wilhelma - Veruga GmbH

 

[img:3]

 

Decydujący wkład w funkcjonowanie dostępności na ROCKHARZ wnosi Björn Schulz, który jako specjalista ds. integracji zajmuje się wszelkimi problemami pojawiającymi się na miejscu - a jako osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim dokładnie wie, jakie przeszkody mogą czyhać na osoby niepełnosprawne na festiwalu:

 

Dla mnie integracja na festiwalu oznacza, że mogę świętować z przyjaciółmi i dobrze się bawić razem ze wszystkimi grupami osób niepełnosprawnych.

Björn Schulz - Specjalista ds. integracji

 

[img:4]

 

Kiedy ROCKHARZ zwrócił się do nas z taką prośbą, byliśmy bardzo zadowoleni, że możemy być częścią koncepcji integracji. To jest dokładnie to, co reprezentujemy w Defender jako część Adam Hall Group: chcemy dać każdemu możliwość doświadczenia wydarzeń na żywo z bliska.

Anne Wipperfürth - Brand Marketing Manager AH Stage Equipment & Safety Brands

 

[img:5]
 
Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości