DiGiCo i KLANG w Polsound - małżeństwo z rozsądku - (Prolight+Sound 2019)

11 kwietnia 2019, 10:46
więcej info: Polsound sp. z o.o Polsound sp. z o.o tel: +48 22 2041 100 www.polsound.pl Prolight+Sound (sound) Prolight+Sound (sound) tel: +48 22 49 43 200 www.messefrankfurt.com Musikmesse Frankfurt ul. Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main, GERMANY

Utarło się, że kto szuka cyfrowej konsolety do zaawansowanej pracy w trasie sięga po DiGiCo – tak przynajmniej mówią fakty (czyt. statystyki). Okazuje się jednak, że nie zadowalamy się prostymi modelami konsolet DiGiCo, a właśnie te bardziej i najbardziej rozbudowane znajdują najchętniej nabywców nad Wisłą.

Brytyjskich konsol marki DiGiCo reklamować zbytnio nie trzeba. W tym roku na szczególna uwagę zasłużył model SD12 w nowej odsłonie – 96 (premiera na targach). Dzięki nowemu oprogramowaniu, zwiększyła się liczba kanałów możliwych do zmiksowania właśnie do 96, przy jednoczesnym zwiększeniu liczby szyn wyjściowych do 48 sztuk.

Drugim faktem godnym odnotowania jest przyjęcie przez Polsound dystrybucji marki Klang, której to produkty są już od jakiegoś czasu dobrze zintegrowane z konsoletami DiGiCo. Klang, w skrócie, to intuicyjny system trójwymiarowego odsłuchu dla muzyków, pozwalający na proste tworzenie zaawansowanych przestrzennie projektów poprzez swobodne zarządzanie położeniem poszczególnych instrumentów i źródeł.

Zapraszamy na relację ze stoiska DiGiCo wspólnie z Pawłem Daszkiewiczem z firmy Polsound 

 

Galeria zdjęć ze stoiska DiGiCo podczas Prolight+Sound 2019

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:6]

[img:5]

[img:7]

 

 

 

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz