NAMM'20: Prawdziwy kombajn od Kurzweil - PC4

NAMM'20: Prawdziwy kombajn od Kurzweil - PC4

3 lutego 2020, 13:00
Producent: Kurzweil
Dystrybucja: Music Info

Chyba nie ma na świecie miłośnika instrumentów klawiszowych, który nie znałby legendarnych już modeli firmy Kurzweil. Najnowszym powodem do zadowolenia będzie premiera flagowego kontrolera i stacji roboczej o równie potężnych możliwościach jak i samej budowie - PC4.

Zbudowany w celu zaspokojenia muzycznych potrzeb szerokiego grona artystów scenicznych, producentów i kompozytorów, PC4 zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do tworzenia nowoczesnej muzyki. Całość wyposażona została w 88, w pełni ważonych, czułych na dotyk i z funkcją aftertouch klawiszy, które kontrolują rozbudowane DSP oparte na technologii FlashPlay z 256-głosową polifonią. Prosty i przejrzysty układ kontrolek oraz suwaków zapewnia szybki dostęp do większości najważniejszych funkcji PC4.

 

 

Na pokładzie, w standardzie znalazły się dwa gigabajty fabrycznych sampli i równie tyle miejsca na dodatkowe brzmienia, które można podzielić na 16 stref w trybie Multi Mode. Potężny system umożliwia wczytanie ponad 1000 presetów, edycję rozbudowanych efektów, możliwość skorzystania z 16-ścieżkowego sekwencera, 16 arpeggiatorów, 16 generatorów riffów, kontrolę MIDI, a także natywną obsługę V.A.S.T. Rozbudowany silnik FM ma także możliwość importu plików SysEx.

 

[img:1]

 

Wraz z technologią MID, PC4 posiada mnogość wejść i wyjść audio oraz opcję podłączenia czterech przełączników nożnych, dwóch pedałów CC i gniazdo USB do rozszerzenia pamięci ustawień.

Najnowszy “kombajn” od Kurzweil dostępny będzie już niedługo.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: kurzweil.com
Syntezatory Kontrolery MIDI USB Klawiatury sterujące

Gdzie kupić?

Kurzweil Kurzweil www.kurzweil.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Kurzweil rozwiń listę sklepów

Tak było na Meyer Sound Panther Demo Days 2024
Więcej wiadomości