Traktor DJ 2 za darmo na iOS, macOS i Windows

Traktor DJ 2 za darmo na iOS, macOS i Windows

11 czerwca 2019, 11:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Niedawno światło dzienne ujrzała najnowsza, druga wersja popularnego programu Traktor DJ od Native Instruments. Bezpłatne oprogramowanie wprowadza szereg innowacji, w tym łatwiejszy dostęp, przyjazny interfejs, integrację z SoundCloud Go+ i współpracę ze sprzętem TRAKTOR.

Zdecydowanie najważniejszymi cechami jest fakt, że całość dostępna jest za darmo i znakomicie integruje się z platformą SoundCloud Go+. Udostępnia ona ponad 200 milionów ścieżek stworzonych przez 20 milionów artystów z całego świata, które mogą być bezpośrednio streamowane do aplikacji.

 

 

Dodatkowo, producent stworzył serię dedykowanych playlist polecanych przez zawodowych DJ’ów, które świetnie sprawdzą się jako materiały ćwiczebne do rozwijania swoich umiejętności i poznawania nowych technik. Aktualnie playlisty zawierają w sobie utwory twórców Objekt, Forest Swords, DJ SAMA, Tommy Four Seven, Kornél Kovács, Felix Da Housecat, Lyzza, DJ Rachael i Gafacci.

 

[img:1]

 

Traktor DJ 2 świetnie integruje się również ze sprzętowymi kontrolerami TRAKTOR KONTROL S2 oraz TRAKTOR AUDIO 2 i KONTROL Z1.

Do końca czerwca tego roku użytkownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian poprzez otwarte forum na stronie Native Instruments. Pozwoli to na jeszcze lepsze dopracowanie aplikacji według ścisłej współpracy z artystami.

 

[img:2]

[img:3]

 
Oprogramowanie DJ IOS

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Darmowe tutoriale Genelec G LearningLab już w sierpniu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz