Tu kupisz produkty Audient - SoundTrade publikuje listę sklepów

Tu kupisz produkty Audient - SoundTrade publikuje listę sklepów

9 lipca 2019, 09:00
Producent: Audient

Firma SoundTrade udostępniła informację na temat powstania nowej sieci autoryzowanych dealerów marki Audient w Polsce. Teraz produkty tego brytyjskiego producenta można znaleźć w poniżych sklepach:

 

 • AV Partner - Warszawa
 • Czak Music - Tarnobrzeg
 • Demo - Piła
 • Lighting Center - Będzin
 • Magnus - Zamość, Chełm, Lublin, Kraków
 • Music Center - Łódź
 • Music Expert - Warszawa
 • Pasja - Warszawa
 • Supersound - Warszawa

 

Produkty Audient cechuje szczególne podejście ich twórców do jakości dźwięku, która jest głównym wyznacznikiem przy ich projektowaniu oraz w doborze komponentów. Zapewnia to niezmiennie doskonałe rezultaty w tworzeniu i edycji materiału dźwiękowego oraz rozbudowane możliwości obsługi przy zachowaniu optymalnych cen.

Główna siedziba firmy mieści się w Hampshire w Wielkiej Brytanii. Marka została założona w 1997 roku przez Davida Deardena i Garetha Daviesa. Wcześniej związani byli z DDA - firmą znaną z projektowania konsolet mikserskich w latach 80. i 90. XX w. Zdobywali doświadczenia projektując konsole w studiach nagrań m.in. dla Johna Lennona, Ringo Starra, czy George’a Harrisona. Po latach doświadczeń zdecydowali się założyć nową markę i zaprojektować własną, wydajną konsoletę analogową. Tak powstał flagowy produkt Audient - ASP8024 - wielkoformatowa konsola analogowa, znana z intuicyjnej obsługi i rewelacyjnego brzmienia. Po dwudziestu kilku latach oryginalny projekt jest nadal oferowany - w ulepszonej formie - jako Heritage Edition.

 

[img:1]

Najpopularniejsze produkty Audienta to gama 4 modeli doskonałych interfejsów audio - iD4, iD14, iD22 i iD44. Łączą one wyróżniające się na tle konkurencji cechy z możliwościami brzmieniowymi pochodzącymi z wielkoformatowych konsolet brytyjskiego producenta. Są to m.in. zaawansowane preampy w klasie A, identyczne z preampami konsolety ASP8024, bezkonkurencyjnie pod względem jakości przetworniki, przewyższające parametrami konkurentów w podobnym przedziale cenowym, autorską technologię Scroll Control, pozwalającą precyzyjnie regulować parametry w DAW za pomocą głównego potencjometru interfejsu czy też wejścia DI oparte o dyskretny układ JFET.

Ponadto w ofercie Audient znajdziemy 2 modele 8-kanałowych studyjnych preampów mikrofonowych zamkniętych w obudowach 1U, w tym:

 

 • ASP800 wyposażony w dwa wejścia instrumentalne oparte o dyskretny układ JFET, dwa kanały retro z regulowaną saturacją HMX i IRON oraz wyjście cyfrowe ADAT;
 • ASP880 wyposażony w dwa wejścia instrumentalne oparte o dyskretny układ JFET, zmienną impedancję wejściową i płynnie regulowany filtr górnoprzepustowy. Dodatkowo na jego pokładzie znajdziemy wyjścia cyfrowe ADAT, AES i SPDiF. Podstawą tych dwóch urządzeń są przedwzmacniacze w klasie A stosowane we flagowej konsolecie Audient.

 

[img:2]

Ofertę dedykowaną studyjnym (i nie tylko) profesjonalistom uzupełnia, wykonany z najwyższej jakości komponentów, zaawansowany system zarządzania monitorami ASP510. Pozwala on na obsługę do 3 źródeł surround (w tym 5.1) i 3 źródeł stereo jednocześnie.

Najnowszy produkt brytyjskiej firmy to SONO - rewolucyjny interfejs audio dla gitarzystów. Pierwszy, który połączył w jednym urządzeniu prawdziwie analogową sekcję przedwzmacniacza lampowego z analogową korekcją barwy. Urządzenie wyposażone jest w symulacje wzmacniaczy, kolumn gitarowych lub pomieszczeń, mikrofonów czy też sposobu mikrofonowania. Wszystkie symulacje działają na pokładowym procesorze DSP. Dzięki temu można ćwiczyć bez potrzeby podłączania SONO do komputera, a nawet wykorzystać go na scenie. To właśnie te cechy sprawiły, że SONO został wyróżniony przez magazyn Music Radar nagrodą dla najlepszego produktu gitarowego podczas tegorocznych targów NAMM Show 2019, USA. SONO już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży w Polsce.

 

[img:3]

więcej: audient.com

Gdzie kupić?

Audient Audient www.audient.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Audient rozwiń listę sklepów

Studio

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz