Pobierz aplikację KRK Audio Tools

Pobierz aplikację KRK Audio Tools

2 sierpnia 2019, 11:00
Producent: KRK Systems
Dystrybucja: AUDIOTECH

Aplikacja zapewnia szeroką gamę przydatnych narzędzi do dowolnej konfiguracji studyjnej oraz pomoc w dostosowaniu nowych monitorów z serii ROKIT G4 do środowiska odsłuchowego.

KRK Systems przedstawia rewolucyjną aplikację KRK Audio Tools na iOS i Androida! Jest to darmowe, profesjonalne narzędzie, na które składa się pięć użytecznych komponentów. Appka sprawdzi się w przypadku jakiegokolwiek systemu odsłuchowego, a także zapewnia jedno potężne narzędzie (EQ Recommendation), które pomoże dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

 

 

Zestaw potrzebnych narzędzi w telefonie

Audio Tools udostępnia analizator widma pracujący w czasie rzeczywistym (Spectrum RTA), miernik poziomu (Level Meter), miernik opóźnień (Delay), analizator fazowości (Polarity) oraz narzędzie asystujące poprawnemu ustawieniu monitorów odsłuchowych (Monitor Align Tool). Wewnątrz aplikacji znajdziemy także generator brzmień, który pozwala wypuścić przebieg sinusoidalny, ciągły przebieg sinusoidalny, szum biały i szum różowy - wszystko to pozwala na przeprowadzenie odpowiedniego procesu analizy.

 

Chcieliśmy stworzyć coś, co stanie się kolejną zaletą nowej serii monitorów odsłuchowych z serii ROKIT G4 i co pozwoli użytkownikom osiągać jeszcze lepsze miksy. Jeśli chodzi o profesjonalny odsłuch, monitory G4 są zupełnie inne i reprezentują poważną aktualizację brzmienia w porównaniu z poprzednią linią G3. Narzędzie rekomendacji EQ ma sugerować bardziej płaski stan odsłuchu i pomóc użytkownikowi uzyskać lepszy punkt wyjściowy. Ostatecznie wszystko sprowadza się do preferencji użytkownika i jego ucha, ale z pewnością świetnie jest mieć tę funkcję razem z innymi w aplikacji!

Rich Renken - Product Manager, Pro Audio Division, Gibson Brands

 

[img:3]

 

Aplikacja uniwersalna

Pięć narzędzi wewnątrz Audio Tools współpracuje z jakimikolwiek monitorami odsłuchowymi. Obejmuje to miernik poziomu, który pomaga w kalibracji poziomu monitora, aby zapewnić, że wszystkie monitory reprezentują ten sam poziom dB, a także funkcję analizy opóźnienia, która pomaga obliczyć czas z każdego monitora do uszu użytkownika. Ponadto funkcja polaryzacji w aplikacji służy do minimalizowania strat basu i nieprawidłowej reprodukcji obrazu stereo - co jest słyszalne, gdy monitory nie są zgodne fazowo. Do tego Spectrum RTA i Sound Generator doskonale nadają się do wyszukiwania niuansów w dowolnym środowisku. Dołączona jest również bezprecedensowa funkcja Monitor Alignment, która służy do odpowiedniego wypozycjonowania odsłuchów.

 

 

Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc zaoferować tę aplikację społeczności muzycznej. Nasz zespół włożył wiele energii i badań w rozwój aplikacji, która w połączeniu z monitorami G4 oferuje coś, co nigdy wcześniej nie pojawiło się na rynku - w dowolnej cenie. Opinie, które otrzymaliśmy na temat nowego, bardziej profesjonalnego brzmienia ROKIT G4, są zdecydowanie pozytywne. Wraz z wydaniem aplikacji KRK Audio Tools, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co ludzie tworzą na ROKITach G4!

Jimmy Landry - globalny dyrektor ds. Marketingu, Pro Audio Division, Gibson Brands

 

Pobierz na iOS i Android

[img:1] [img:2]

.

Oprogramowanie i DAW IOS

Gdzie kupić?

KRK Systems KRK Systems www.krksys.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > KRK Systems rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości