Dom Famularo i Claus Hessler w Żywcu, czyli Open Minded Drumming

Dom Famularo i Claus Hessler w Żywcu, czyli Open Minded Drumming

7 sierpnia 2019, 09:00

Na początku sierpnia Żywiec staje się perkusyjną stolicą Polski. Między 3 - 8 sierpnia odbywają się tam warsztaty perkusyjne Open Minded Drumming, gdzie swoją wiedzą dzielą się tak znane nazwiska z perkusyjnego świata jak Dom Famularo czy Claus Hessler.

Open Minded Drumming to 6 dni wspaniałej, perkusyjnej przygody i konkretnej dawki wiedzy połączonej z warsztatami. W tym roku uczestnicy warsztatów mają okazję czerpać wiedzę od dwóch wybitnych edukatorów - Dom Famularo oraz Clausa Hesslera.

 

 

Pomysłodawcą całego campu jest polski perkusista Szymon Fortuna, który swego czasu był uczniem Hesslera podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ich znajomość zaowocowała pomysłem w postaci warsztatów, które odbywają się obecnie w Żywcu.

 

[img:1]

 

Claus Hessler znany jest jako wybitny edukator oraz świetnie wyszkolony technicznie muzyk, posiadający ogromną wiedzę. Warsztaty w Żywcu są wspaniałą okazją do nauki pod jego okiem oraz podziwiania jego podejściu do muzyki oraz aparatu gry.

 

 

Elektroniczne Akustyczne

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz